СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНЬ

20142707
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цього місяця
Попереднього
Загалом
1685
10683
53188
12368
333161
20142707

Ваша ІР адреса: 172.20.0.4
2023-12-02 03:44

м. Миколаїв

У Миколаєві віддадуть під приватизацію будівлю дитячої «інфекційки» Друк E-mail

 

Лена Левицкая

У Миколаєві віддадуть під приватизацію будівлю дитячої «інфекційки»

Будівлю колишньої дитячої інфекційної лікарні, яка розташована на вул. 9-й Поздовжній у Миколаєві, віддадуть під приватизацію.

Про це йшлося під час онлайн-сесії Миколаївської облради у четвер, 14 вересня.

Начальник управління охорони здоров'я Миколаївської області Максим Безносенко уточнив, що будівля лікарні потребує ремонту та, згідно з техобстеженнями, належить до 4 категорії аварійності. Він запропонував включити об'єкт до переліку приватизації, що забезпечить надходження коштів до держбюджету.

У результаті депутати проголосували за скасування попередніх рішень щодо погодження передачі будівлі у держвласність, після чого перейшли до розгляду питання про включення до переліку об'єктів приватизації.

Директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОВА Олександр Корольов повідомив, що балансова вартість будівлі складає 2,9 мільйона гривень.

«Об'єкт складається з будівлі лікарні, службових будівель та споруд. На сьогоднішній день балансова вартість становить трохи менше трьох мільйонів – 2,9. У разі включення об'єкта до переліку, стартову ціну буде визначено аукціонною комісією на рівні балансової вартості об'єкта, спосіб приватизації – аукціон. Земельна ділянка, на якій розташований цей об'єкт, не буде предметом купівлі-продажу, і це питання покупець вирішуватиме з Миколаївською міською радою», - сказав Корольов.

Більшість депутатів підтримали включення будівлі до списку на приватизацію, питання набрало 33 голоси, внаслідок чого облрада ухвалила відповідне рішення.

Джерело: https://novosti-n.org/ua/news/U-Mykolayevi-viddadut-pid-pryvatyzacziyu-budivlyu-dytyachoyi-infekczijky--276037

 

Опубліковано: Четвер, 14 вересня 2023