Веселинівський район
ВЕСЕЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА, ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА |
ВЕСЕЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
ІСТОРІЯ ВЕСЕЛИНОВОГО
Веселинове – селище міського типу, розташоване на лівому березі річки Чичиклії (притока Південного Бугу), за 84 км від міста Миколаєва.
Наприкінці ХVІІІ ст. землі по берегах Чичиклії царський уряд подарував полковнику Веселинову. Село, яке виникло тут, дістало назву - Веселинове. В другій половині ХІХ ст. його перейменували на Олександрівку ( за ім’ям дочки поміщика), наприкінці ХІХ ст. відновлено стару назву. До 1833 року Веселинове входило до складу Херсонського повіту Новоросійської губернії.
Розвивалося село досить повільно. В 1859 році тут мешкало 30 кріпаків поміщика Веселинова. Вони обробляли панські землі, працювали в маєтку, будували й ремонтували шляхи й мости. Крім хліборобства, селяни займалися скотарством і виноградарством.
За реформою 1861 року веселинівські селяни одержали на ревізьку душу по 1,7 десятини землі. Викупні платежі були досить високими і нестача землі примушувала селян потрапляти в кабалу до поміщика та лихварів.
З розвитком капіталізму відбувся інтенсивний процес класового розшарування села. 1887 року у Веселиновому з 33 селянських дворів 25 залишилося без землі, у 5-ти господарствах було лише 25 десятин, зате одне заможне мало 75 десятин, а 2 господарства місцевого духовенства – 240 десятин. 1896 року в селі налічувалося 117 жителів.
Наприкінці ХІХ ст. веселинівські землі стали власністю баронеси Медем.
В 1908 році почалося будівництво залізничної колії Одеса – Бахмач, що проходила через Веселинове і з’єднувала багатий хлібний край з центральними районами Росії і Чорноморськими портами. Залізницю було введено в дію 1914 року. На її спорудженні працювали поряд із зайшлими і місцеві селяни. Умови праці були надзвичайно тяжкими.
У роки першої світової імперіалістичної війни 179 селянським господарствам з 220 належало 999,5 десятин, але й цю землю обробляти було нікому – 117 працездатних чоловіків мобілізували до царської армії. 41 господарство взагалі не мало землі. В селі тоді мешкало понад 800 чоловік. Дещо пожвавлював одноманітне життя селян, поштовий шлях Вознесенськ – Одеса. До 1913 року, коли відкрили земську однокласну школу на 30 місць, церковнопарафіяльна була єдиним навчальним закладом у селі.
В січні 1918року в селі встановлено Радянську владу. З цього ж часу Веселинове стало волосним центром Ананьївського повіту Херсонської губернії.
В березні 1918 року Веселинове окупували айстро – німецькі війська.
У листопаді 1918 року південь України захопили англо – французькі інтервенти. В січні наступного року в зоні «союзної окупації» опинилося й Веселинове. 14 березня 1919 року партизанські загони, якими командував П.С. Ткаченко, що діяли в складі радянських військ, зайняли лінію Мостове – Веселинове – Ляхове. 19 березня в селі було відновлено Радянську владу.
Розпочалися перервані інтервентами аграрні перетворення. В травні жителі села допомагали військам 3-ї Української радянської армії громити банди отамана Григор’єва. Багато веселинівців билися на фронтах громадянської війни. 2 лютого 1920 року кавалерійська бригада Г.І. Косовського і 402 – й стрілецький полк під командуванням Ф.Ю. Криворучка, що наступали з Вознесенська на Одесу в складі військ 14-ї Радянської армії, визволили Веселинове від білогвардійців.
Із створенням у лютому 1920 року Вознесенського повіту Одеської губернії Веселинове ввійшло до складу, як волосний центр Вознесенського повіту Одеської губернії.
На початок 1924 року у Веселиновому мешкало 1001 чоловік. Поліпшувалося медичне обслуговування населення. В 1920 році відкрилася лікарня на 3 ліжка, де працював один фельдшер. Через 5 років тут уже діяла лікарня, амбулаторія і аптека. 1923 року Веселинівська трудова школа стала семирічкою, навчалося в ній – 52, а 1926 – вже 174 учні. Працювало 6 учителів. 1920 року у Веселиновому відкрили хату – читальню. В 1920 році організовуються артілі «Перше травня» і «Червоний хлібороб». На 20 березня 1931 року колективізацією було охоплено 82,9% селянських господарств. Велику роль у зміцненні молодих колгоспів відіграла Веселинівська МТС, створена 1931 року.
В 1939 році Веселинове стало центром району Одеської області.
Зростали й міцніли колгоспи. Врожайність сільськогосподарських культур підвищувалася, значних показників у розвитку тваринництва досягла Веселинівська артіль «Перше травня».
Веселинівський коноплезавод, збудований 1928 року, річний план 1940 року виконав на 114%, був відзначений перехідним Червоним прапором Наркомату легкої промисловості Союзу РСР.
Значних успіхів було досягнуто і в розвитку культури на селі. Працювала лікарня на 20 ліжок з дитячим відділенням і амбулаторією. На базі семирічної створено середню школу. В 1934 році відкрився клуб, при якому діяли драматичний, музичний і хоровий гуртки, духовий оркестр. В 1934 році встановлено першу стаціонарну кіноустановку. 1937 року Веселинове одержало електричне освітлення, а 1939 – було радіофіковано.
11 серпня 1941 році Веселинове захопили фашисти. За час окупації загарбники розстріляли 7165 громадян району і 457 військовополонених червоноармійців, закатували 10 чоловік, насильно вигнали до Німеччини і Румунії 296 чоловік. 29 березня 1944 року після напружених боїв 3-го Українського фронту визволили село від гітлерівців. Багато веселинівців виявили мужність і героїзм на фронтах війни. 366 з них нагороджено орденами і медалями.
У квітні 1944 року Веселинівський район віднесено до Миколаївської області. Створено територіальні партійну і комсомольську організації.
Налагоджувалося господарство в дуже тяжких умовах. Окупанти зруйнували залізничну станцію, МТС, коноплезавод, державний млин. Тільки колгоспам завдано збитків на суму близько 9 млн. крб.
За роки війни двох післявоєнних п’ятирічок і семирічки колгоспи «Правда» і «Жовтень» (перейменовані в «Жовтень» і «Іскра») перетворилися на багатогалузеві господарства. Перше спеціалізувалося на розвитку вівчарства, друге – на відгодівлі свиней. Усі основні процеси в тваринництві і рільництві механізовано.
На початку 1970 року на базі колгоспів «Іскра» та «Жовтень» створено велику сільськогосподарську артіль ім. Т. Г. Шевченка. За нею закріплено 7048 га. землі, в тому числі 4887 га. орної. Машинний парк її налічує 38 тракторів, 19 комбайнів, 18 автомобілів. На тваринницьких фермах – 2157 голів великої рогатої худоби, 3,5 тис. свиней, понад 5100 овець.
Зростає і впорядковується Веселинове. З 1960 року воно віднесено до категорії селищ міського типу. За останні роки тут збудовано понад 200 нових житлових будинків. Селище повністю електрифіковано. 1969 року введено в дію телефону автоматичну станцію. Через рік побудовано рай універмаг «Ювілейний», будинок культури на 600 місць зі спортзалом, комбінат побутового обслуговування, готель, дитячий комбінат, хлібозавод.
В селищі є поліклініка, аптека, районна лікарня на 130 ліжок. Працюють загальноосвітні середня, восьмирічна і середня заочна школи, де працюють 98 вчителів. Серед випускників шкіл Г.І. Бєльцов – член спілки художників УРСР, учасник республіканських, всесоюзних і зарубіжних художніх виставок, археолог і поет Б.М. Мозолевський, поет А.Харланович.
У селищі є необхідне для культурного відпочинку трудящих: районний Будинок культури ім.. О.О. Богданова, кінотеатр на 500 місць, районний будинок піонерів, клуб коноплезаводу та районного об’єднання «Сільгосптехніка». При Будинку культури працюють 8 гуртків художньої самодіяльності, духовий оркестр, якому присвоєно звання народного.
Значну роль у культурному житті селища відіграють 2 районні (для дорослих і дитяча), 3 профспілкові і 2 бібліотеки при установах. В 1970 році районна бібліотека для дорослих ( в її фондах 22420 примірників) обслуговувала 2900 читачів.
В січні 1970 р. відкрив свої двері двоповерховий дитячий садок «Сонечко».
Активно розвивається інфраструктура району, в березні 1972 р. через Веселинове пройшов перший електропотяг в напрямку «Одеса - Колосівка», а в травні, цього ж року, відкрито автостанцію. В 1973 р. було подаровано двоповерховий будинок для залізничників.
В ході розвитку медицини району в 1975р. став до ладу новий двоповерхових корпус хірургічного та дитячого відділення, а в червні 1977 р. прийнято нове триповерхове приміщення поліклініки Центральної районної лікарні. В травні 1981р. відсвяткували новосілля медпрацівники, яким було подаровано двоповерховий квартирний будинок.
В 1976 році розпочалось будівництво нової сердньої школи, яке завершилось у 1984р.
В червні 1977р. введено в дію приміщення Держбанку, а в 1979р. здано в експлуатацію двоповерховий адмінбудинок, в я якому розмістилися районний фінвідділ, прокуратура, ЗАГС. Створено хороші умови, є чудовий зал для проведення масових заходів. В цьому ж році для Веселинівського ретранслятора придбано нову апаратуру і жителі Веселинівщини отримали можливість перегляду Українського телебачення.
З року в рік збільшується бюджет селищної ради. В 1980 році він налічував 348,1 тис. крб., з них 216,3 тис. крб. – на народну освіту, 67,9 тис. крб. – на благоустрій селища,1,7 тис. крб. – на розвиток закладів культури, 15 тис. крб. – на комунальне господарство. Крім того, з районного бюджету на благоустрій селища асигновано 69 тис. крб., 277,2 тис. – на розвиток народної освіти.
У травні 1981р. запрацював Веселинівський фонтан.
В 1982р. відкрито пам’ятник загиблим воїнам та запалено вічний вогонь.
Перші кроки у газифікації нашого селища відбулися у 1985 році. По вулиці Набережній відкрито першу у Веселиновому котельню системи опалення житлових приміщень.
В 1991р. відкрито Веселинівський районний історичний музей, в 2008 році присвоєно звання народний.
В 1992 р. припинено діяльність виконавчого комітету та створено Районну державну адміністрацію. Цього ж року відбулось відкриття нового стадіону у смт Веселинове.
У серпні 2001 року створено новий навчальний заклад – Веселинівську районну гуманітарну гімназію. В 2017 році Веселинівській гуманітарній гімназії присвоєно ім’я Б.М.Мозолевського, видатного земляка.
В грудні 2007р. введено в експлуатацію нове приміщення районного суду.
У 2008р. відбулось урочисте відкриття кондитерського цеху ПП Дунчик Р.О. також цього ж року запрацювала нова АЗС «Ранг».
В 2015 році згідно закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Веселинівська селищна рада запропонувала, а Токарівська селищна рада, Зелелнівська, Лубянська, Порічанська сільські ради підтримали ініціативу створити на території Веселинівського району «Веселинівську селищну об’єднану територіальну громаду».
18 грудня 2016 року відбулися перші вибори депутатів Веселинівської селищної ради об’єднаної територіальної громади та селищного голови. Згідно результатів виборів – переважною більшістю голосів виборців, що становить 76% , на посаду селищного голови об’єднаної територіальної громади обрано О.В.Румянцева. Обрано 26 депутатів Веселинівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.
До складу Веселинівської селищної ради входять: відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту; відділ розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та земельних відносин; відділ ЖКГ та благоустрою; відділ планування та доходів; центр надання соціальних послуг; центр надання адміністративних послуг. Працює господарсько-експлуатаційна група, юрист та державний реєстратор, є фахівець у справах сім’ї, дітей та молоді.
З 05 січня 2017 року розпочав свою роботу Центр надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради. На обслуговуванні Центру знаходиться 175 громадян похилого віку, інвалідів, які перебувають у складних життєвих обставинах. На території громади проживає соціально незахищених верств населення: одиноких – 201 особа, одиноко проживаючих – 386 осіб, інвалідів Другої світової війни – 5 осіб, учасників бойових дій – 70 осіб, учасників війни – 134 особи, учасників ліквідації та потерпілих від аварії на ЧАЕС – 32 особи, ветеранів Міністерства внутрішніх справ України – 11 осіб, сімей загиблих воїнів – 56 осіб, ветеранів праці – 944 особи, пенсіонерів – 2427 осіб, дітей-інвалідів – 65 осіб. Сім’ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах, знаходяться під соціальним супроводом структурного підрозділу Центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради. В банку даних таких сімей перебуває 65 сімей, у якій виховується 180 дітей. Під соціальним супроводом перебуває 20 сімей та 61 дитина, прийомних сімей 9, в яких виховується 19 дітей.
Для зручності і якісних послуг організовано віддалені робочі місця. Окрім старост, які мають свої печатки і яким надано повноваження видавати довідки та проводити нотаріальні дії, в колишніх сільських та селищній раді є ще посада спеціаліста при старості. Пакети документів на субсидії, пільги, виплати по народженню дитини приймаються на місцях. Людям немає необхідності їхати в смт Веселинове.
Один раз на місяць в приміщеннях колишніх сільських рад селищний голова і спеціалісти здійснюють прийом громадян.
За час функціонування ОТГ було затверджено ряд програм, таких як: Селищна програма соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року; Програма соціально-економічного та культурного розвитку Веселинівської селищної ради на період до 2020 року; Програма розвитку освіти Веселинівської селищної ради на 2017-2020 рр.
Веселинівська селищна об’єднана територіальна громада потрапила до книги рекордів Асоціації міст України - «Книга успіхів» у номінацію розвитку житлово-комунального господарства, а саме, яким чином вирішуються актуальні проблеми ремонту доріг. Передову та нову для України технологію «холодного асфальту» було широко застосовано на практиці у Веселинівській ОТГ.
Система місцевого самоврядування громади включає:
- внутрішні громади, які утворюють жителі населених пунктів громади;
- Раду – представницький орган місцевого самоврядування, що представляє громаду та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією та законами України;
- селищного голову, який є головною посадовою особою Ради;
- виконавчі органи Ради (виконавчий комітет, управління, відділи, служби тощо);
- старост:
- органи самоорганізації населення.
РУМЯНЦЕВ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ - голова селищної ради об’єднаної територіальної громади телефон 2-12-53
УЛУСЯН ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ - секретар ради телефон 2-21-65
Список працівників Веселинівської селищної ради
№ з/п |
ПІБ |
Посада |
Номер телефону |
|||
|
Свердан Валентина Григорівна |
І заступник с/г |
2-91-24 |
|||
|
Долгокерова Інна Олексіївна |
Заступник с/ г з гуманітарних питань |
|
|||
|
Овчар Валерій Анатолійович |
Заст. с/г з пит. ЖКГ |
2-27-97 |
|||
|
Волощук Яніна Миколаївна |
Секретар виконкому |
2-21-65 |
|||
|
Сергєєв Анатолій Миколайович |
Староста смт Токарівка |
2-37-20 |
|||
|
Семенов Сергій Володимирович |
Староста с. Зелене |
2-35-05 |
|||
|
Мосійчук Віктор Вікторович |
Староста с. Луб’янка |
2-46-25 |
|||
|
Кубаренко Олена Володимирівна |
Староста с. Поріччя |
2-41-44 |
|||
|
Митрофанова Людмила Володимирівна |
Завідуюча ВОБ |
2-27-98 |
|||
|
Юрій Олександра Андріївна |
Реєстратор нерух. майна |
2-21-65 |
|||
|
Островський Віталій Васильович |
Нач. від. планування доходів та видатків |
2-23-99 |
|||
|
Коваль Наталія Іванівна |
Провідний спец. по роботі з персоналом |
2-12-27 |
|||
Відділ ЖКГ |
||||||
|
Коваленко Іван Вікторович |
Начальник відділу ЖКГ |
2-27-97 |
|||
|
Соболь Олег Вячеславович |
Нач. від. містобуд та зем. відносин |
2-27-97 |
|||
Централізована бухгалтерія |
||||||
|
Кушнір Ольга Володимирівна |
Голов. бухгалтер ЦБ |
2-23-91 |
|||
Відділ з питань охорони здоров’я |
||||||
|
Жаркова Марина Сергіївна |
Нач. відділу |
|
|||
Відділ культури та туризму |
||||||
|
Заворотній Валентин Борисови |
Начальник відділу |
|
|||
Служба у справах дітей |
||||||
|
Дмитренко Олександр Олександрович |
Начальник |
|
|||
Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту |
||||||
|
Павлюк Інна Василівна |
Начальник відділу |
2-22-32 |
|||
Служба благоустрою |
||||||
|
Павлишин Анатолій Петрович |
Керів.сл.благо-ю |
|
|||
Депутати восьмого скликання
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові депутата |
Опис меж територіального виборчого округу |
Дата народження
|
Телефон |
Місце роботи |
1 |
Павлюк Інна Василівна |
смт Веселинове: вул.: Мозолевського(вся), Набережна з №17 по №89а (включно), пров.: Новий, Західний, Мельничний. |
1968 |
0969104461 |
Начальник відділу освіти Веселинівської с/р |
2 |
Улусян Володимир Володимирович |
смт Веселинове: вул.: Весняна, Середня, Челюскіна, Соборна, пров.: Травневий, Вокзальний, Шкільний, Колодязний. |
1978 |
0964282044 |
Секретар ради |
3 |
Пушкаш Микола Вікторович |
смт Веселинове: вул.: Елеваторна, Свободи, пров.: Шевченко, Поштовий |
1983 |
0973365894 |
Водій ПАТ «Миколаївгаз» |
4 |
Винокуров Володимир Іванович |
с. Звенигородка, с. Кременівка |
1971 |
0975117392 |
Докер машиніст ТОВ ТІС-руда |
5 |
Кем Андрій Васильович |
смт Веселинове: вул. Київська (вся) |
1995 |
0632488853 |
підприємець |
6 |
Зайченко Ігор Костянтинович |
смт Веселинове: вул.:Богданова, Козацька, Перемоги, пров.: Центральний, Спортивний |
1967 |
0977180806 |
Тренер викладач Дитячої юнацької школи |
7 |
Граненко Олексій Миколайович |
смт Веселинове: вул.: Паркова, Миру, Заводська |
1972 |
0676046046 |
ФОП |
8 |
Кицик Олександр Євгенійович |
смт Веселинове: вул.: Молодіжна, Зарічна, Гагаріна, Південна, Лугова, Річна |
1961 |
0988188619 |
підприємець |
9 |
Ткач Лідія Іванівна |
смт Веселинове: вул.: Одеська з №80 по №120 включно, Гвардійська, Ломоносова, Зоряна, 8 Березня, Л.Українки, І. Франко, Мічуріна, Радісна |
1959 |
0964282074 |
Завідуюча ДНЗ №1 |
10 |
Петухов Андрій Володимирович |
смт Веселинове: вул.: Пушкінська, Квітнева, Північна, Пирогова, Робоча |
1975 |
0982636595 |
Заступник ВК-НВК Веселинівського РВК |
11 |
Діденко Анатолій Леонідович |
смт Веселинове: вул.: Садова, Степова |
1970 |
0675906405 |
Майстер ВБГО Веселинівської дільниці Вознесенського відділення експлуатації ПАТ Миколаївгаз |
12 |
Граненко Олег Миколайович |
смт Веселинове: вул.: Одеська з №1 по №79 включно, пров. Безіменний |
|
0679030897 |
підприємець |
13 |
Свердан Сергій Іванович |
смт Веселинове: вул.: Набережна з №1 по №16 включно, Сонячна, Тиха |
1975 |
0971565880 |
ФОП |
14 |
Горбачик Людмила Володимирівна |
смт Веселинове: вул.: Ганнівська, Верхня, Зелена, Кінга, Вишнева, Комарова |
1957 |
0666562066 |
Пенсіонерка |
15 |
Чепка Тетяна Іванівна |
смт Веселинове: вул.: Сумська, Космонавтів, Абрикосова, Горького, Будівельників, Миколаївська, Лісна |
1959 |
0968152242 |
Спеціаліст Веселинівського РЦ ССДМ |
16 |
Панченко Максим Іванович |
смт Токарівка: вул.: Гоголя, Елеваторна, Спортивна, Степова, пров. Сонячна |
1986 |
0978104612 |
Бухгалтер Веселинівської с/р |
17 |
Чумаченко Олег Миколайович |
смт Токарівка,вул.: Гутника, Л.Українки, Незалежності, Соборна |
1967 |
0677830055 |
ФОП |
18 |
Приходько Ольга Анатоліївна |
смт Токарівка, вул.: Привокзальна, Ласточкіна, Мічуріна |
1989 |
0985093528 |
Вчитель Токарівської ЗОШ І-ІІІст. |
19 |
Гришков Володимир Олександрович |
смт Токарівка, вул.: Благовісна, Б.Хмельницька, Вишнева, Грушевського, Залізнична, Зоряна, Калинова, Квітнева, Садова, Свободи, пров. Шевченка, Першого Травня |
1961 |
0974442037 |
Вчитель Михайлівської ЗОШ І-ІІст. |
20 |
Стоянова Оксана Тарасівна |
с. Михайлівка, вул.: Куяльник, Мостовська, Соборна, Черьомушкіа. с. Воронівка, вул. Леніна. с. Новомиколаївка, вул. Мостовська |
1972 |
0964296363 |
Директор Михайлівської ЗОШ І-ІІ ст. |
21 |
Малюкіна Оксана Василівна |
с. Бондарівка, вул.: Садова, Шкільна с. Виноградівка, вул.: Виноградна, Степова, 3-тя лінія с. Новопавлівка, вул.: Куяльник, Набережна |
1979 |
0971508291 |
Тимчасово не працююча |
22 |
Семенов Сергій Володимирович |
с. Зелене, вул.: Незалежності, Одеська, Центральна. с. Колосівка, вул.: Гагаріна, Героя Степанова, Миру, Молодіжна, Садова. с. Кутузівка, вул.: Миру, Перемоги. с. Улянове, вул. Шевченка. |
1975 |
0673478741 |
Директор Зеленівської ЗОШ І-ІІ ст. |
23 |
Гасюк Ольга Анатоліївна |
с. Поріччя, вул.: Зарічна, Молодіжна, Набережна, Поперечна, Садова, Спортивна, Центральна, пров. Підгорний. |
1985 |
0677904830 |
Економіст-аналітик ТОВ Гарант-Агро |
24 |
Ярошик Віктор Іванович |
с.Градівка, вул.: Б.Хмельницького, Виноградна, Вишнева, Зелена, Квітнева, Київська, Мічуріна, Перемоги, Першотравнева, Полкова, Поперечна, Пушкіна, Соборна, Степова, Шевченка, Шкільна, пров.: Набережний, Поперечний |
1970 |
0985098798 |
Вчитель Градівської ЗОШ І-ІІ ст. |
25 |
Рудак Олена Михайлівна |
с. Лубянка, вул.: Зелена, Крачуна, Набережна, Шевченка, пров. степовий. с.Калинівка, вул. Центральна. с. Райдолина, вул.: Довга, Нижня, Широка. с. Петрівка, вул.: Лугова, Мічуріна, Набережна, Нова Петрівка, Шкільна. |
1971 |
0979900882 |
Спеціаліст Веселинівської с/р |
26 |
Гончарова Валентина Іванівна |
с. Бузоварове, вул.: Вербна, Перемоги. с. Іванівка, вул.: Набережна, Річна, Рожкове, Центральна. с. Нововоскресенка, вул. Молодіжна, Поштова, Річна, Терпулівська, Центральна. |
1961 |
0960825416 |
Медсестра ФАП |
Комісія з питань планування, фінансів, бюджету, соціального-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг
Члени комісії:
- Граненко Олексій Миколайович - депутат виборчого округу № 7;
- Гришков Володимир Олександрович - депутат виборчого округу № 19;
- Малюкіна Оксана Василівна - депутат виборчого округу № 21;
- Винокуров Володимир Іванович - депутат виборчого округу № 4;
- Свердан Сергій Іванович - депутат виборчого округу № 13;
- Панченко Максим Іванович - депутат виборчого округу № 16;
- Рудак Олена Михайлівна - депутат виборчого округу № 25.
Комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, аграрної політики, земельних відносин та охорони природи
Члени комісії:
- Гасюк Ольга Анатоліївна - депутат виборчого округу № 23;
- Стоянова Оксана Тарасівна - депутат виборчого округу № 20;
- Кем Андрій Васильович - депутат виборчого округу № 5;
- Кицик Олександр Євгенійович - депутат виборчого округу № 8;
- Пушкаш Микола Вікторович - депутат виборчого округу № 3;
- Діденко Анатолій Леонідович - депутат виборчого округу № 11;
- Чепка Тетяна Іванівна - депутат виборчого округу № 15.
Комісія з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення
Члени комісії:
- Гончарова Валентина Іванівна - депутат виборчого округу № 26;
- Павлюк Інна Василівна - депутат виборчого округу № 1;
- Ткач Лідія Іванівна - депутат виборчого округу № 9;
- Семенов Сергій Володимирович - депутат виборчого округу № 22;
- Петухов Андрій Володимирович - депутат виборчого округу № 10;
- Зайченко Ігор Костянтинович - депутат виборчого округу № 6.
Комісія з питань прав людини, законності і правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності та етики
Члени комісії:
- Приходько Ольга Анатоліївна - депутат виборчого округу № 18;
- Ярошик Віктор Іванович - депутат виборчого округу № 24;
- Чумаченко Олег Миколайович - депутат виборчого округу № 17;
- Горбачик Людмила Володимирівна - депутат виборчого округу № 14.
ТЕРИТОРІАЛЬНО – АДМІНІСТРАТИВНИЙ УСТРІЙ ГРОМАДИ
Веселинівська об’єднана територіальна громада розташована у південно-західній частині Миколаївської області. Згідно з адміністративно-територіальним устроєм України входить до складу Веселинівського району, Миколаївської області. Територія громади межує з:
північного сходу – Вознесенський район;
північного заходу – Доманівський район;
півночі – Миколаївська сільська рада;
сходу – Покровська сільська рада;
південного заходу – Березівський район;
заходу – Березівський район;
Межі території Ради не можуть бути змінені без згоди членів Територіальної громади.
Веселинове – є адміністративним центром Веселинівської об’єднаної територіальної громади із статусом міста обласного підпорядкування. Розташоване на лівому березі річки Чичиклії (протока Південного Бугу).
Адреса: 57001, Миколаївська обл., Веселинівський р-н, смт Веселинове, вул. Леніна, буд. 14
селище Веселинове, загальна кількість населення 6655 чол.;
с. Звенигородка, кількість населення 180 чол., відстань до адміністративного центру громади – 3 км.;
с. Кременівка, кількість населення 169 чол., відстань до адміністративного центру громади – 4 км.
Токарівський старостинський округ
Староста: Сергєєв Анатолій Миколайович (тел: 0679272667)
Адреса: 57030, Миколаївська обл., Веселинівський р-н, смт Токарівка, вул. Леніна, буд. 33
селище Токарівка, кількість населення 2111 чол., відстань до адміністративного центру громади – 25 км.;
с. Михайлівка, кількість населення 489 чол., відстань до адміністративного центру громади – 25 км.
с. Новопавлівка, кількість населення 142 чол., відстань до адміністративного центру громади – 33 км.;
с. Бондарівка, кількість населення 91 чол., відстань до адміністративного центру громади – 32 км.;
с. Виноградівка, кількість населення 218 чол., відстань до адміністративного центру громади – 30 км.
с. Новомиколаївка, кількість населення 35 чол., відстань до адміністративного центру громади – 29 км.
с. Воронівка, кількість населення 6 чол., відстань до адміністративного центру громади – 31 км.;
Зеленівський старостинський округ
Староста: Семенов Сергій Володимирович (тел: 0673478741)
Адреса: 57032, Миколаївська обл., Веселинівський р-н, с. Зелене, вул. Незалежності, буд. 3
с. Зелене, кількість населення 308 чол., відстань до адміністративного центру громади – 28 км.
с. Колосівка, кількість населення 187 чол., відстань до адміністративного центру громади – 34 км.;
с. Кутузівка, кількість населення 166 чол., відстань до адміністративного центру громади – 30 км.
с. Улянове, кількість населення 42 чол., відстань до адміністративного центру громади – 35 км.
Луб’янський старостинський округ
Староста: Мосійчук Віктор Вікторович (тел: 05163-94625)
Адреса: 57024, Миколаївська обл., Веселинівський р-н, с. Луб’янка, вул. Шевченка буд. 24, корп. а
с. Луб’янка, кількість населення 348 чол., відстань до адміністративного центру громади – 10 км.
с. Бузоварове, кількість населення 29 чол., відстань до адміністративного центру громади – 21 км.
с. Іванівка, кількість населення 140 чол., відстань до адміністративного центру громади – 14 км.;
с. Калинівка, кількість населення 40 чол., відстань до адміністративного центру громади – 5 км.
с. Нововоскресенка, кількість населення 278 чол., відстань до адміністративного центру громади – 17 км.
с. Петрівка, кількість населення 101 чол., відстань до адміністративного центру громади – 8 км.;
с. Райдолина, кількість населення 134 чол., відстань до адміністративного центру громади – 6 км.
Порічанський старостинський округ
Староста: Кубаренко Олена Володимирівна (тел: 05163-94143)
Адреса: 57013, Миколаївська обл., Веселинівський р-н, с. Поріччя, вул. Леніна, буд. 11
с. Поріччя, кількість населення 617 чол., відстань до адміністративного центру громади – 12 км.
с. Градівка, кількість населення 412 чол., відстань до адміністративного центру громади – 15 км.
ТРАНСПОРТНІ ЗВЯЗКИ
Через селище проходять автошляхи ОДЕСА - КИЇВ та МИКОЛАЇВ - ДОМАНІВКА, які сполучають Веселинове з такими великими населеними пунктами, як м. МИКОЛАЇВ, м. ОДЕСА, м. ВОЗНЕСЕНСЬК.
Автотранспортний зв'язок смт Веселинове з населеними пунктами об’єднаної територіальної громади забезпечується автобусними маршрутами та індивідуальним транспортом.
У Веселинове є залізнична станція ОДЕСЬКОЇ залізниці, яка збудована в 1941 році. На території громади також знаходиться вузлова залізнична станція - КОЛОСІВКА.
ПРИРОДНІ УМОВИ
ГРУНТИ
Ґрунтовий покрив території громади досить складний. Тут поширені такі ґрунти – чорноземи глибокі середньо гумусні та мало гумусні, лучні й чорноземно-лучні.
Р І Ч К И
Веселинове розташоване на лівому березі річки Чичиклії / протока Південного Бугу/.
К О Р И С Н І К О П А Л И Н И
На території району є 8 родовищ корисних копалин, які представлені такими видами, як пиляні вапняки, пісок, суглинок та лікувально-столова вода.
Веселинівське родовище, розвідане, але не розробляється, суглинок (цегельно-кирпична сировина);
Артезіанська свердловина в смт.Веселинове, розвідана, розробляється, лікувально-столова вода 1,30 – 1,36 г/дм3
Т В А Р И Н Н И Й С В І Т
На території громади водяться – кабани, зайці, косулі, олені, лисиці, вовки, борсуки, ховрахи, тхорі, ласки, кам’яні куниці; птахи – фазани, куріпки, журавлі, лелеки, сови, яструби, жайворонки (звичайний, степовий, польовий,чубатий), дрофи, стрепети, коршуни, кобчики, орли та інші. На берегах річки зустрічаються дикі гуси, качки, кулики, білі чаплі. У річці водиться риба: лящ, карась, окунь,щука.
Р О С Л И Н Н И Й С В І Т
На території громади знаходяться лісові насадження, до складу яких входять такі породи дерев: біла акація, дуб звичайний, сосна кримська, ясен, береза, тополь та інші.
Трав’яні рослини: кропива глуха, підмаренюк цепкий, ромашка лікарська, деревій, звіробій, бузина, ковила пірчаста, волошка Маршала, осока звичайна, осока заяча, шавлія, чабрець, полин, молочай, горицвіт, алтей, материнка, орляк звичайний та інші.
О С Н О В Н І С І Л Ь С Ь К О Г О С П О Д А Р С Ь К І К У Л Ь Т У Р И
Основним видом сільськогосподарської діяльності Веселинівської ОТГ є рослинництво. Представниками даного виду господарської діяльності є фермерські господарства, які займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції: пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи, рапсу, проса, гороху.
ФЕРМЕРСЬКІ ГОСПОДАРСТВА
Назва |
Прізвище голови |
Адреса |
телефон |
ФГ “Горизонт” |
Янковський Андрій Андрійович |
смт. Веселинове |
2-28-33 бухг. 0503337048 0676829593 |
ТОВ “Поріччя” |
Гасюк Анатолій Петрович |
с.Поріччя |
2-44-23 09759744012 |
ТОВ “Кустос” |
Літвінов Іван Михайлович |
с. Зелене |
0677643011 0974300228 б |
ФГ “Вітчизна” |
Савченко Віра Михайлівна |
с. Бондарівка |
2-96-57 0672883188 |
ФГ “Юлиана” |
Алєксєєв Леонід Васильович |
с. Н - Воскресенка |
2-47-23 0972825395 |
ПП “Луб’янське” |
Барна Федір Петрович |
с. Луб'янка |
|
ТОВ “Автоколона №3” |
Єренкевич Ігор Леонідович |
смт. Веселинове |
2-13-28 бухг. 2-11-09 0677385970 |
СВФ “Агросоюз” |
Бєдний Валерій Вікторович |
Колосівка |
2-96-63 0503368559 0503330991 |
ТОВ “Веселинівська МТС” |
Кем Василь Вільгельмович |
смт. Веселинове |
2-21-68 0503184551 |
ПРАТ“Веселинівська родючість” |
Волошин Вячеслав Віталійович |
смт. Веселинове |
|
ВАТ “Колосівський елеватор” |
Рубель В.О. |
смт. Кудрявцево |
2-96-61 0504931145 |
ФГ “Ассоль” |
Нікулін Микола Миколайович |
с. Зелене |
0674466033 |
ФГ “Роботько” |
Роботько Юрій Павлович |
смт. Токарівка |
0675817930 |
СФГ “Володимир” |
Філімонов Володимир Анатолійович |
смт. Веселинове |
0677917150 |
СГ “Колосок” |
Гранат Надія Сергіївна |
смт.Токврівка |
0674952813 |
СФГ “Мандрівник” |
Доброчинський Микола Васильович |
смт. Веселинове |
2-14-74 |
СФГ “Надія” |
Дейнега Надія Миколаївна |
смт. Веселинове |
2-21-76 0965890102 |
ФГ “Пролісок” |
Горбатенко Олександр Миколайович |
смт. Веселинове |
0677470835 |
ФГ «Стоянов» |
Стоянов Юрій Миколайович |
с. Михайлівка |
0679979446 |
ФГ”Адоніс і Деметра” |
Алєксєєва Світлана Іванівна |
смт Веселинове |
0677472264 |
ФГ «Орбіта» |
Волошанівський Володимир Федорович |
смт Веселинове |
0675919631 |
ФГ «Майор» |
Коноваленко Володимир А |
смт Веселинове |
0977149072 |
ФГ «Амарант України» |
Дейнега Віктор Олександрович |
смт Веселинове |
0673049005 |
ФГ «Єдуард» |
Омельчук Микола Ярославович |
с. Зелене |
0672226437 |
ПРОМИСЛОВІСТЬ
ПІДПРИЄМСТВА
На території Веселинового розміщено – харчосмакова фабрика - товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Шанс», ВАТ «Веселинівський завод сухого знежиреного молока».
ТОВ «Шанс» випускає олію. Директор – ГАЦ АНАТОЛІЙ ЄВГЕНІЙОВИЧ
Адреса : телефон:
смт. Веселинове 2-14-70
вул. Київська, 23
ВАТ «Веселинівський завод СЗМ» випускає продукцію молочного виробництва : сметану, йогурт, сухе молоко, масло. Продукцію заводу продають не лише по Україні, а й за кордоном: Голландія, Німеччина, Росія.
ВАТ «Веселинівському СЗМ» присуджено приз «За кращу торгову марку» (приз нового тисячоліття), вручення якого відбулося в Парижі 12 березня 2001 року.
За професіоналізм, наполегливість і самовіддану працю Орденом «Почесний Хрест» нагороджено директора ВАТ «Веселинівський завод СЗМ» - Чухлеб В. С. За високопродуктивну працю та професіоналізм Золотими медалями «Професійна слава України» нагороджено – начальника планово-економічного відділу ВАТ «Веселинівський завод СЗМ» Чухлеб В. Й. та головний бухгалтер ВАТ «Веселинівський завод СЗМ» - Граненко Р. М.
ВАТ «Веселинівський завод СЗМ» Директор - ЧУХЛЄБ ВОЛОДИМИР СЕМЕНОВИЧ
Адреса: телефон:
смт. Веселинове 2-13-08
вул. Робітнича, 3
Також є кондитерський цех, пекарня ТМ «Щедрий пекар».
СОЦІАЛЬНО - КУЛЬТУРНИЙ КОМПЛЕКС ГРОМАДИ
МЕДИЦИНА
З метою покращення медичного обслуговування з селищного бюджету Веселинівської селищної ради було виділено 110 тис. грн. на придбання концентратора кисню для центральної районної лікарні. Створено Центр надання первинної медико-санітарної допомоги .
ФАПИ 12
КУЛЬТУРА
Для розвитку культурної сфери громади створено сектор з питань культури та туризму, а з 01 липня 2017 року прийнято в комунальну власність Веселинівської селищної ради:
- Веселинівський районний Будинок культури;
- Веселинівський районний історичний музей;
- Веселинівський початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад/школу естетичного виховання;
- Веселинівської централізованої бібліотечної системи, а саме Веселинівську центральну району, Веселинівську району дитячу бібліотеки та бібліотеки-філії Нововоскресенську, Луб`янську, Зеленівську, Колосівську, Токарівську, Виноградівську, Градівську, Порічанську, Михайлівську.
Створено Комунальний заклад «Публічна бібліотека».
Директор КЗ «ПБ» ТОКАР ЛЮДМИЛА ТАДЕУШІВНА
БІБЛІОТЕЧНІ ЗАКЛАДИ
№з/п |
Найменування закладу культури
|
Місцезнаходження |
Керівник закладу |
Номер телефону |
1. |
.Веселинівська центральна бібліотека |
смт Веселинове, вул. Мозолевського,12 |
Токар Людмила Тадеушівна |
(05163) 2-91-11 |
2. |
Веселинівська дитяча бібліотека - філія |
смт Веселинове, вул. Мозолевського, 12 |
Сєвач Галина Федорівна |
(05163) 2-91-11 |
3. |
Токарівська бібліотека-філія |
Смт Токарівка, вул. Незалежності, 33 |
Горбенко Оксана Григорівна |
|
4. |
Винорадівська бібліотека-філія |
с. Бондарівка, вул. Шкільна, 1 |
Зайченко Наталія Олександрівна |
|
5. |
Градівська бібліотека-філія |
с. Градовка, вул. Шкільна, 21 |
Самофалова Ольга Миколаївна |
|
6. |
Зеленівська бібліотека-філія |
с. Зелене, вул. Центральна, 2 |
Мендус Марія Григорівна |
|
7. |
Колосівська бібліотека-філія |
с. Колосівка, вул Степанова, 5 |
Бардіна Валентина Володимирівна |
|
8. |
Луб’янська бібліотека-філія |
с. Луб’янка, вул. Шевченка, 24-а |
Коваленко Олена володимирівна |
|
9. |
Михайлівська бібліотека-філія |
с. Михайлівка, вул. Степова, 68-в |
Іванова Світлана Володимирівна |
|
10. |
Порічанська бібліотека-філія |
с. Поріччя, вул. Молодіжіна, 34-а |
Славич Крістіна Емзарівна |
|
11. |
Нововоскресенська бібліотека-філія |
с. Нововоскресенка пр. Поштовий,1 |
Синиця Зоряна Анатоліївна |
|
КЛУБНІ ЗАКЛАДИ
Веселинівський БК
є - музичний салон, великий зал на 500 місць та малий зал, працює - народний хор, народний духовий оркестр, театральний колектив для дітей, хореографічний гурток, ВІА, ансамбль народних інструментів, вокальне тріо, дитячий вокальний ансамбль, сольного співу
Директор БК ОСТРОВСЬКА ЄВГЕНІЯ ІВАНІВНА
№з/п |
Найменування закладу культури
|
Керівник закладу |
1. |
Нововоскресенський сільський Будинок культури |
Дем’яненко Світлана Михайлівна |
2. |
Колосівський сільський Будинок культури |
Муріна Тетяна Олександрівна |
3. |
Михайлівський сільський Будинок культури |
Дейнега Наталія Вікторівна |
4. |
Порічанський сільський Будинок культури |
Ярошенко Юлія Богданівна |
5. |
Луб’янський сільський клуб |
Чорба Валентина Володимирівна |
6. |
Зеленівський сільський клуб |
Лосик Євгеній |
7. |
Градівський сільський клуб |
Підлипна Катерина Миколаївна |
8. |
Виноградівський сільський клуб |
Вакансія |
Веселинівський історичний музей відкритий в 1991 році, в 2008 році отримав звання «Народний».
Директор БУРИМ ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
Пам’ятки історії та культури – 160
На околицях селища височить близько 20 курганів доби бронзи, скіфських і сарматських часів.
Районний кінотеатр - 1(на даний час не працює)
ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ
На території ради функціонує 9 загальноосвітніх шкіл та 1 гімназія, діє 8 дошкільних навчальних закладів, Будинок дитячої творчості, дитячо-юнацька спортивна школа;
За короткий проміжок часу вдалося виділити і реалізувати кошти на придбання енергозберігаючих вікон та дверей для Бондарівської, Луб’янської, Зеленівської, Михайлівської, Колосівської та Порічанської ЗОШ на загальну суму 395795 грн.. Розпочато підготовку до переоснащення системи опалення загальноосвітніх навчальних закладів, яке планується провести протягом літнього періоду, закуплено матеріали для виконання поточних ремонтів у навчальних закладах.
Для покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, селищною радою придбано електричну плиту для Зеленівської ЗОШ, а в Колосівську ЗОШ встановлено бойлер.
З мето забезпечення якісної діяльності для дитячо-юнацької спортивної школи придбано комп’ютерну техніку. Та в час стрімкого розвитку інформаційних технологій, давно виникла гостра необхідність не просто комп’ютеризації навчальних закладів, а й налагодження якісного Інтернет-зв’язку. Тому для покращення навчального процесу та розширення інформаційних можливостей шкіл громади, селищною радою було оплачено підключення навчальних закладів до мережі Інтернет.
Не залишились осторонь і дошкільні навчальні заклади, які також потребують матеріальної допомоги. Так, для Веселинівського ДНЗ «Малятко» придбано розкладні ліжка, в Токарівському ДНЗ «Веселка» замінено насос, у дворі садочку викладено тротуарну плитку. З березня 2017 року створено додаткову групу Токарівського ДНЗ на базі Бондарівської ЗОШ І-ІІ ст., для 17 дошкільнят сіл Виноградівка, Бондарівка, Новопавлівка. Новостворена група забезпечена іграшками та необхідним інвентарем. На разі розпочато ремонт приміщення Нововоскресенського ДНЗ з надією, що він відкриє двері для малят 1 вересня 2017 року
Підвіз учнів до шкіл та дитячих садочків здійснюється 5 шкільними автобусами. В березні 2017 року організовано підвіз дітей дошкільного віку із с.Кременівка до Веселинівського ДНЗ «Малятко». Для зручності підвозу, протягом березня-квітня, силами селищної ради облаштовано 5 автобусних зупинок, 2 великих (смт Веселинове, вул. Сумська та с.Виноградівка,) та 3 малих (смт Веселинове, вул. Ганівська – 2 шт. та с.Колосівка).
№ п/п |
Назва освітнього закладу |
Прізвище |
Телефон робочий |
Кількість учнів |
1 |
Веселинівська ЗОШ І – ІІІ ст |
Директор Волошанівська Тетяна Леонідівна |
2-24-90 |
747 |
2 |
Веселинівська гуманітарна гімназія ім.. Б.М.Мозолевського |
Директор Демешина Тетяна Анатолієвна |
2-13-16 |
121 |
3 |
Колосівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
Директор Лутовинова Наталія Андріївна |
097-29-570-04 |
198 |
4 |
Порічанська філія Веселинівської ЗОШ І – ІІІ ст. |
Завідувач філії Ларіонова Оксана Юріївна |
2-41-21 |
50 |
5 |
Луб’янська філія Веселинівської ЗОШ І – ІІІ ст. |
Завідувач філії Бялик Віктор Володимирович |
096-76-078-44
|
53 |
6 |
Нововоскресенська філія Веселинівської ЗОШ І – ІІІ ст. |
Завідувач філії Кандиболоцька Інна Петрівна |
068-08-273-00
|
53 |
7 |
Градівська філія Веселинівської ЗОШ І – ІІІ ст. |
Завідувач філії Ярошик Тамара Володимирівна |
2-66-54 |
29 |
8 |
Михайлівська філія Колосовської ЗОШ І – ІІІ ст. |
Завідувач філії Стоянова Оксана Тарасівна |
2-35-35 |
116 |
9 |
Бондарівська філія Колосовської ЗОШ І – ІІІ ст. |
Завідувач філії Григоренко Оксана Володимирівна |
2-65-34 |
47 |
10 |
Зеленівська філія Колосовської ЗОШ І – ІІІ ст. |
Завідувач філії Тамаріна Галина Сергіївна |
2-47-41 |
56 |
Дошкільні навчальні заклади
№ п/п |
Назва дошкільного навчального закладу |
Прізвище завідуючого |
Телефон робочий |
Кількість дітей |
1 |
Веселинівський ЗДО № 1 «Сонечко» |
Ткач Лідія Іванівна |
2-91-23 |
191 |
2 |
Веселинівська ЗДО № 4 «Ромашка» |
Кем Ольга Петрівна |
2-92-55 |
80 |
3 |
Веселинівський ЗДО № 3 «Малятко» |
Луб’янова Валентина Миколаївна |
2-92-81 |
93 |
4 |
Токарівський ЗДО «Веселка» |
Семенова Світлана Григорівна |
096-46-161-21 |
127 |
5 |
Порічанський ЗДО «Ромашка» |
Масловська Любов Іванівна |
096-42-820-22 |
15 |
6 |
Зеленівський ЗДО «Бджілка» |
Мендус Ніна Федорівна |
097-35-137-98 |
35 |
7 |
Градівський ЗДО «Росинка» |
Борисенкова Раїса Юріївна |
096-80-648-17 |
10 |
8 |
Нововоскресенський НВК «Веселка» |
Кандиболоцька Інна Петрівна |
|
11 |
9 |
Бондарівський НВК |
Григоренко Оксана Володимирівна |
|
17 |
Позашкільні освітні заклади
Веселинівський початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад/школа естетичного виховання
Директор ДОЦЕНКО ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
При Будинку дитячої творчості працює дитячий фольклорний колектив та вокальні ансамблі «Веселинка» та «Краплинки», які постійно приймають участь в обласних оглядах художньої самодіяльності.
Також працюють гуртки «Тістопластика», «Образотворче мистецтво», «Паперопластика», «Дизайн», «Столяр», «Українська вишивка», «Юні екологи», «Рослини – символи України», «Історики – краєзнавці», «Пішохідний туризм». Навчається 315 вихованців
Директор ШЕВЧЕНКО ОЛЬГА АНДРІЇВНА
телефон 2-24-75
Веселинівська дитячо-юнацька спортивна школа - діють секції – гандбол, футбол, фут зал, греко - римська боротьба. Навчається 341 вихованець
Директор ПРЕДЧУК СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ
телефон 097-45-915-60
ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ
Громадське формування з охорони громадського порядку "ТАЙФУН"
Керівник Шевченко Костянтин Сергійович
вул. Мозолевського, 14. тел. 0972656536
Веселинівська селищна громадська організація жінок "ПЕКТОРАЛЬ"
Керівник Ратушняк Лідія Григорівна
вул. Мозолевського, 12. тел. 0979648968
Орган самоорганізації населення селища Веселинове " ЗА ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО"
Керівник Свердан Сергій Іванович
тел. 0971565880
РЕЛІГІЙНІ ОРГАНІЗАЦІІ
№ п/п |
Назва релігійної організації |
Населений пункт |
Дата реєстрації |
ПБІ священика |
1 |
Успіння Пресвятої Богородиці – парафія УПЦ – КП Миколаївської єпархії |
смт. Веселинове, вул. Димитрова |
Розп. №415 25.08.93 |
Долинчук Василь Іванович |
2 |
Святих Первоверховних Апостоів Петра Павла – парафія УПЦ – КП Миколаївської єпархії |
смт. Веселинове, |
Розп. №415 25.08.93 |
Долинчук Василь Іванович |
3 |
Покрови Пресвятої Богородиці – парафія УПЦ Миколаївської єпархії |
с. Піщаний Брід |
Ріш. №9 03.01.92 |
Фечко Іван Федорович |
4 |
Успіння Пресвятої Богородиці – парафія УПЦ – – Вознесенсько-Первомайської єпархії |
смт. Веселинове |
Розп. №104 05.03.03 |
Сулима Микола Афонович |
5 |
Святих Апостолів Петра Павла – парафія УПЦ – КП Миколаївської єпархії |
Смт. Токарівка |
|
Шинкар Любомир Богданович |
6 |
Релігійна громада євангельських християн – баптистів |
смт. Кудрявцівка |
Розп. №306-р 04.06.03 |
Карнац Віктор Миколайович |
7 |
Релігійна громада євангельських християн – баптистів |
смт. Веселинове |
Розп. №306-р 04.06.03 |
Тарарук Віктор Миколайович |
8 |
Релігійна громада УПЦ – КП Миколаївської єпархії |
смт. Кудрявцівка |
Розп. №326 29.06.93 |
Шинкар Любомир Богданович |
9 |
Святого Хрестителя Михайла – парафія УПЦ Миколаївської єпархії |
с. Поріччя |
Розп. №390-р 19.07.02 |
Доценко Олександр Іванович |
ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ, ЯКІ ВИПИСУЄ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПУБЛІЧНА БІБІОТЕКА» в 2018 році
Бюджетні кошти: 19998грн.10коп.
Спонсорські кошти: 2331грн.48коп.
ГАЗЕТИ
Абетка господині
Абетка для дітей
Батьки і діти
Бульвар Гордона
Вечерка
Газета для жінок
Газета по - українськи
Дарья
2000
Долонька
Женские истории
Жизнь за неделю
Життєві історії
Журавлик
Журнал для жінок
Здоровый образ жизни
Земля моя, годувальниця
Зоря
Кузя
Личная драма. Женское счастье.
Мої літа, моє богатство
На диване
Найкращі жіночі історії
Народний доктор
Невыдуманные истории
Пенсіонер – дачник
Полезные советы плюс
Рідне прибужжя
Саша и Маша
Сваты
Свати на кухні
Семен газета
7я
Сімейна газета
События неделя
Советчица
Супер сонет. Мое здоровье
Тайны звезд
1000 секретов
1000 секретов заготовки
Урядовий кур'єр
Щаслива газета
ЖУРНАЛИ
Барвінок
Бібліотечна планета
В гостях у казки
Веселі саморобки
Вечірня казка
Дзвіночок
Жасмин
Женский журнал Подружка
Життя і жінка
Крилаті
Лиза
Малятко
Моя история
Однокласник
Отдохни
Пізнайко
Рецепты от Оксаны
Розмальовки та загадки
Сборная солянка + рецепт
Смайлик
Шкільна бібліотека
Яблунька