Про регіон
Оптова торгівля області за січень–червень 2014 року |
![]() |
![]() |
Головним управлінням статистики узагальнені підсумки діяльності сектору оптової торгівлі Миколаївської області за січень–червень 2014р. За I півріччяп.р. підприємствами регіону реалізовано товарів оптом на 5,9 млрд.грн. проти 6,8 млрд.грн. у відповідному періоді минулого року.
Основною складовою формування оптового товарообороту, як і в попередні роки, були непродовольчі товари, частка яких становила 83,5%, а обсяг продажу – 4,9 млрд.грн. У торгівлі непродовольчими товарами вагомими були обсяги реалізації зернових культур, насіння гірчиці, ріпаку і кользи, кунжуту та соняшника – 2,8 млрд.грн. (56,4% загального обсягу реалізації цих товарів) та енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти – 0,4 млрд.грн. (9%).
З продовольчих товарів, яких продано на 963,2 млн.грн., найбільш активно здійснювалася торгівля пивом, шоколадом та виробами кондитерськими цукровими, м’ясом та м’ясними продуктами, кавою, продуктами молочними, маслом та сирами, водами мінеральними та напоями безалкогольними й соками фруктовими та овочевими, сумарна питома вага яких становила майже три чверті загального продажу продовольчих товарів.
В оптовій торгівлі області продовжує переважати продукція українських виробників – 83,8%, зокрема, частка вітчизняних непродовольчих товарів склала 84,4%, продовольчих – 80,4%.