СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНЬ

8291774
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цього місяця
Попереднього
Загалом
177
5936
37836
241819
246042
8291774

Ваша ІР адреса: 3.231.226.13
2020-05-31 00:46

Календар

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Вітовський район

Соціально-економічний паспорт Вітовського району Миколаївської області за 2019 рік Друк E-mail

Адреса:                      54050, м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 306

                          (повна поштова адреса райдержадміністрації )

 

Код АМТЗ 0512, тел. 64-47-99, факс 60-02-54,

 

Голова Вітовської райдержадміністрації        Дзюба Юрій Миколайович

(ПІБ)

Голова Вітовської районної ради                       Матвєєв Ігор Семенович

                   (ПІБ)

 

1. Загальні відомості про район(місто):

 

Географічні дані:

Площа:                                                                                                         1460,4 км2

Процент від загальної території області:                                                6,5 %

Відстань від Вітовського району до м. Миколаєва: центр району – м. Миколаїв

(районний центр відсутній).

Водні ресурси: Інгул – 443,31 га, Бузький лиман – 3 685 га;

Кордони: захід – Бузький лиман, м. Миколаїв

                 схід – Снігурівський район;

                 північ – Новоодеський район, Баштанський район;

                південь – Херсонська область

 

2.Адміністративно-територіальні одиниці:

 

селищна рада – 2

сільські ради – 9

населені пункти – 44

 

№ п/п

Повна назва місцевої ради

Назви населених пунктів, які входять до відповідної місцевої ради

  1. 1.

Воскресенська селищна рада

(ОТГ)

смт. Воскресенське, с. Горохівка, с.Калинівка, с.Пересадівка

  1. 2.

Первомайська селищна рада

 

смт. Первомайське,

с. Засілля, с. Новоселівка, с. Квітневе

  1. 3.

Білозірська сільська рада

 

с. Білозірка

  1. 4.

Галицинівська сільська рада

(ОТГ)

с. Галицинове, с.Лимани, с.Лупарево,
с. Прибузьке, с. Степова Долина,   с.Українка

  1. 5.

Грейгівська сільська рада

 

с. Грейгове, с. Водокачка, с. Степове,

с. Червоне

  1. 6.

Михайло-Ларинська сільська рада

 

с. Михайло-Ларине

 

  1. 7.

Мішково-Погорілівська сільська рада

(ОТГ)

с. Мішково-Погорілове, с. Святомиколаївське,

с. Каравелове, с. Капустине, с. Зайчевське,

с. Добра Надія, с. Ясна Поляна

  1. 8.

Миколаївська сільська рада

 

с. Миколаївське

  1. 9.

Новомиколаївська сільська рада

с. Новомиколаївка, с. Костянтинівка

  1. 10.

Партизанська сільська рада

 

с. Партизанське, с. Комсомольське

  1. 11.

Шевченківська сільська рада

(ОТГ)

с. Шевченкове, с. Луч, с. Зоря,

с. Новогригорівка, с. Зелений Гай, с. Оленівка,

с. Котляреве, с. Шевченко, с. Новоруське,

с. Мирне, с. Полігон, с. Водник

 

3.Органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування:

 

Вітовська районна державна адміністрація, кількість працівників - 117.

Вітовська районна рада, апарат - 14, депутатів - 34.

Кількість селищних рад – 2, депутатів – 48

Кількість сільських рад – 9, депутатів –157

 

4. Населення:

(станом за 2019 рік)

Кількість -

49504 осіб

(на 01.11.2019)

В т.ч.

 

- чоловіків

23635 осіб (на 01.01.2019)

- жінок -

26327 осіб (на 01.01.2019)

 

 

Кількість пенсіонерів -

13,643 тис. осіб

відсоток пенсіонерів від загальної кількості населення -

27,4%

Щільність проживання -

35 чол/км2

Смертність на 1000 жителів -

8,4 особи

Природний приріст/скорочення населення на 1000 жителів --

(-) 8,9 особи

 

Національний склад населення: українці (85,1%), росіяни (10,9%), молдовани (0,8%), білоруси (1,3%), інші національності

 

 

5. Зайнятість населення:

(надаються дані станом за.2019 рік)

 

чол.

Кількість населення зайнята у всіх сферах економічної діяльності (штатні працівники) -

22056

З них :

 

- у промисловості -

4698

- у сільському господарстві, лісовому та рибному господарстві

10973

- у будівництві -

392

- у оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів

688

- у транспорті, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності

452

-у інформаційній діяльності та телекомунікаціях

38

- у фінансовій та страховій діяльності

80

-в операціях з нерухомим майном

117

- у державному управлінні, та обороні; обов’язковому соціальному страхуванні

314

-у діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування

20

- в охороні здоров’я та наданні   соціальних послуг

553

- в освіті -

1663

-у мистецтві, спорті, розвагах та відпочинку

228

- професійна, наукова та технічна діяльність

65

-тимчасове розміщування й організація харчування

44

- надання інших видів послуг -

8

 

6. Промислове виробництво:

( січень-серпень 2019 рік)

 

Обсяг реалізованої промислової продукції –14294027,9 тис. грн.

Спеціалізація: переробна промисловість

 

7. Сільське господарство:

( за 2019 рік)

Обсяги сільськогосподарського виробництва:

 

тис.тонн

 

зернових, тонн

 

219,80 тис.тонн

пшениці, тонн

104,00 тис.тонн

Овочів відкритого ґрунту, тонн

192,50 тис.тонн

помідори

128,2 тис.тонн

Картоплі

17,56 тис.тонн

соняшнику

49,26 тис.тонн

цукрових буряків, тонн:

 

м'яса, тонн:

2375 тонн

молока,   тонн:

14594 тонн

яєць

9204 тис.шт.

вовни

10 тонни

Озимі зернові                                                                                          

Кількість сільськогосподарських підприємств – 72

Кількість селянських та фермерських господарств - 350

Площа сільськогосподарських угідь: 120,55 тис.га, ріллі – 109,63 тис.га

Структура сільськогосподарського виробництва: рослинництво, тваринництво, переробка рослинної продукції.

Основні напрямки галузі рослинництва: вирощування зернових, технічних, овочево-баштанних, кормових культур, картоплі.

Основні напрямки галузі тваринництва: вирощування великої рогатої худоби, свиней, овець та кіз, птиці свійської; виробництво молока, м’яса, яєць, вовни, продуктів бджільництва.

 

8. Зовнішньо-економічна діяльність:

 

Оборот товарів та послуг:

імпорт –

експорт –

 

9. Інвестиції:

(за 2019 рік )

 

Обсяг реалізації промислової             19165635,4 тис.грн.        

продукції січень-листопад

 

Капітальні інвестиції                          768592,0 тис.грн.

за 2018 рік

 

Прямі іноземні інвестиції

за 2018 рік                                       50077,3 тис.дол.США

 

Сільське господарство                         -

з них іноземні:                                       -

 

середньомісячна заробітна

плата одного штатного

працівника за січень-жовтень 2019 року         14042 грн.

 

 

10. Будівництво:

(січень-листопад 2019 року)

 

Виконаний обсяг робіт 19332 тис.грн.

 

11. Транспортний комплекс та зв'язок:

 

Автомобільні шляхи загальнодержавного і місцевого значення –52 км. 1156,4км.

Автомобільні шляхи загального користування – 156,4 км.

Залізничні колії: 27,4 км.

Забезпечення населення основними домашніми телефонами на 100 чол. – 8 телефонів.

Вантажооборот за січень-листопад 2019 –56669 тис.км

Перевезено вантажів за січень-серпень 2019 –2058,1 тис.тонн

 

12. Фінанси:

(за 2019 рік)

Доходи – 343 548,729 тис. грн.;

в т.ч. податкові надходження – 115 787,448 тис. грн.;

Видатки – 338 843,230 тис.грн.

 

13. Заборгованість:

 

Заробітна плата (на економічно-активних підприємствах) – відсутня

Державна допомога сім`ям з дітьми – 0 тис.грн

Пенсії – 0 тис.грн.

 

14. Торгівля та сфера послуг:

 

Роздрібний товарообіг (січень-вересень) - 126047,8 тис. грн

Обсяг послуг – 89045,9 тис.грн. (ІІІ квартал 2019 р.)

У т.ч. населенню надано послуг – 1191118,9 тис.грн.

Кількість об’єктів роздрібної торгівлі – 291.

Кількість об’єктів побутового обслуговування - 79

 

15. Освіта:

 

Кількість закладів освіти (всього) – 15, учнів та вихованців - 2161

Кількість дошкільних закладів - 20 в них дітей – 664, в т.ч.: постійно діючих – 20 в них дітей -664.

Позашкільні заклади освіти – 1, вихованців - 1610.

Середні (загальноосвітні) заклади - 15, в них учнів - 2161.

В тому числі навчально-виховних комплексів „загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад” – 4, в них учнів – 147.

Опорний навчальний заклад -2, в ньому учнів - 927

Дитячі інтернатні установи - 0, в них дітей - 0.

Професійні заклади освіти - 0, в них учнів - 0

Вищі заклади освіти - 0, в них студентів - 0.

 

16. Соціально-культурна сфера:

(на 01.01.2020)

-                     Лікарняні заклади - 24

-                     лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини – 14.

-                     пунктів здоров’я - 12.

-                     Кількість лікарів КП «Вітовський РМЦ ПМСД» - 18 (відсоток від потреби 90%).

-- кількість баз відпочинку –

- клубів –8;

- клубних працівників – 24

- бібліотек та філій – 18;

- шкіл мистецтв – 1

- громадських музеїв – 6;

- пам’яток історії та культури – 63;

- ДЮСШ – 1, в ній працівників – 9.

 

Районні організації політичних партій

 

п/п

Назва районної організації політичної партії

Прізвище, ім'я, по-батькові керівника

Чисельність, чол.

1

2

3

4

  1. 1.

Жовтнева районна організація Соціал-демократичної партії України (об'єднаної)

Дрожак Володимир Костянтинович

 

  1. 2.

ВІТОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Ніколенко Анатолій Анатолійович

 

  1. 3.

Жовтнева районна організація Селянської партії України

Ожема Ніна Василівна

 

  1. 4.

Жовтнева районна організація Демократичної партії України

Криштопа Віталій Юрійович

 

  1. 5.

Жовтнева районна організація Партії Зелених України

Петрик Олександр Степанович

 

  1. 6.

Жовтнева районна організація Української Народної партії

Маліков Андрій Володимирович

 

  1. 7.

Жовтнева районна організація Партії регіонів

Рушанян Альона Арутюнівна

 

  1. 8.

Жовтнева районна організація партії "Реформи і порядок"

Мостенець Марія Степанівна

 

 

  1. 9.

Жовтнева районна організація Партії Всеукраїнського об'єднання лівих Справедливість

Зубов Василь Михайлович

 

  1. 10.

Жовтнева районна організація "Жінки за майбутнє" Всеукраїнського політичного об'єднання

Бажова Валентина Цезарівна

 

  1. 11.

Жовтнева районна організація Політичної партії "Яблуко"

Олійник Олена Володимирівна

 

  1. 12.

Жовтнева районна організація політичної партії "Вітчизна"

Бень Олег Миколайович

 

  1. 13.

Жовтнева районна організація Партії Реабілітації Тяжкохворих України

Решетнік Лариса Антонівна

 

  1. 14.

Жовтнева районна організація Народної партії

 

Стахорський Олександр Михайлович

 

  1. 15.

Жовтнева районна організація партії "Народний Рух України за єдність"

Царенко Анатолій Васильович

 

  1. 16.

Жовтнева районна організація політичної партії "Народний Рух України"

Кучеренко Валентина Іванівна

 

  1. 17.

Жовтнева районна організація Конгресу Українських Націоналістів

Сердюк І.Д.

 

  1. 18.

Жовтнева районна організація Соціалістичної партії України

Заудальський Володимир Олександрович

 

  1. 19.

Жовтнева районна організація Ліберальної партії України

Черниш Анатолій Іванович

 

  1. 20.

Жовтнева районна організація Соціал-Демократичної партії України

Відомості відсутні

 

  1. 21.

Жовтнева районна організація Української республіканської партії "Собор"

Забродська Надія Іванівна

 

  1. 22.

Жовтнева районна організація Партії Пенсіонерів України

Слатвинська Людмила Михайлівна

 

  1. 23.

Жовтнева районна організація Прогресивної соціалістичної партії України

Прусенко Олександр Станіславович

 

  1. 24.

Жовтнева районна організація партії "Союз"

Адаменко Ігор Єфремович

 

  1. 25.

Жовтнева районна організація партії "Солідарність жінок України"

Відомості відсутні

 

  1. 26.

Жовтнева районна організація Народно-Демократичної партії

 

Шин Віталій Олександрович

 

  1. 27.

Жовтнева районна організація Всеукраїнської партії духовності і патріотизму

Ракуленко Віталій Васильович

 

  1. 28.

Жовтнева районна організація "Християнсько-Ліберальної партії України"

Лаврентьєва Оксана Павлівна

 

  1. 29.

Жовтнева районна організація Української морської партії

Яланський Сергій Володимирович

 

  1. 30.

Жовтнева районна організація Української партії "Єдність"

Курган Анатолій Олександрович

 

  1. 31.

Жовтнева районна організація Політичної партії України "Партія політики ПУТІНА"

Голуб Олексій Сергійович

 

  1. 32.

Жовтнева районна організація політичної партії "Трудова Україна"

Горик Світлана Михайлівна

 

  1. 33.

Жовтнева районна організація політичної партії "Єдиний Центр"

Гінкул Віктор Миколайович

 

  1. 34.

Жовтнева районна організація Партії захисту знедоленого народу України

Відомості відсутні

 

  1. 35.

Жовтнева районна організація "Всеукраїнської Політичної партії - Екологія та Соціальний захист"

Рижков Володимир Миколайович

 

  1. 36.

Жовтнева районна організація Партії "Солідарність"

Віцинський Олександр Володимирович

 

  1. 37.

ЖОВТНЕВА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІІ "ВІДРОДЖЕННЯ"

Віннік Євген Олександрович

 

  1. 38.

Жовтнева районна організація Української соціал-демократичної партії

Шолопа Вікторія Михайлівна

 

  1. 39.

Жовтнева районна організація партії "Єдина Україна"

Кондратюк Ольга Степанівна

 

  1. 40.

Жовтнева районна організація Партії промисловців і підприємців України

Безгубов Альберт Вікторович

 

  1. 41.

Жовтнева районна організація Партії "Соціалістична Україна"

Горбатюк Олег Олександрович

 

  1. 42.

Жовтнева районна організація Партії Свободи

Труш Н.М.

 

  1. 43.

Жовтнева районна організація політичної партії "Держава"

Маламан Микола Антонович

 

  1. 44.

Жовтнева районна організація Республіканської партії України

Куфедчук Олександр Миколайович

 

  1. 45.

Жовтнева районна організація Народного Союзу "Наша Україна"

Дзоз Олександр Іванович

 

  1. 46.

Жовтнева районна організація Всеукраїнської партії трудящих

Борецький Володимир Тимофійович

 

  1. 47.

Жовтнева районна організація Політичної партії Ліберальна Україна

Курган Сергій Павлович

 

  1. 48.

Жовтнева районна організація УП "Зелена планета"

Деркач Людмила Василівна

 

  1. 49.

Жовтнева районна організація Політичної партії "Совість України"

Сабатович Костянтин Семенович

 

  1. 50.

Жовтнева районна організація Партії "Громадянська солідарність"

Рядченко Ярослав Васильович

 

  1. 51.

Жовтнева районна організація Соціально-екологічної партії "Союз. Чорнобиль. Україна."

Ніколаєва Ірина Борисівна

 

  1. 52.

Жовтнева районна організація Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Таран Юрій Григорович

 

  1. 53.

Жовтнева районна організація Миколаївської області Всеукраїнської Чорнобильської народної партії "За добробут та соціальний захист народу"

Хохлов Олександр Дмитрович

 

  1. 54.

Жовтнева місцева районна організація політичної партії "ПОРА"

Мандрика Олександр Олександрович

 

  1. 55.

Жовтнева районна організація Української Консервативної партії

Леміш Роман Антонович

 

  1. 56.

Жовтнева районна організація в Миколаївській області Політичної партії "Європейська партія України"

Сушко Надія Василівна

 

  1. 57.

ЖОВТНЕВА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІІ УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Гасюк Анатолій Петрович

 

  1. 58.

Жовтнева районна організація політичної партії "Українські соціал-демократи"

Горик Степан Іванович

 

  1. 59.

Жовтнева районна організація партії "Християнсько-Демократичний Союз"

Лобода Олександр Олександрович

 

  1. 60.

Жовтнева районна організація політичної партії "Союз лівих сил"

Маломан Руслан Миколайович

 

  1. 61.

Жовтнева районна організація Політичної Партії "Фронт Змін"

Фабрикова Тетяна Миколаївна

 

  1. 62.

Жовтнева районна організація політичної партії "Нова політика"

Бойченко Олександр Вікторович

 

  1. 63.

Жовтнева районна організація Політичної партії "Справедлива Україна"

Гонта Дмитро Віталійович

 

  1. 64.

Вітовська районна організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Захарчук Олексій Євгенович

 

  1. 65.

Жовтнева районна організація Радикальної партії Олега Ляшка

Комар Тетяна Іванівна

 

  1. 66.

Вітовська районна в Миколаївській області організація ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Садова Тетяна Йосипівна

 

  1. 67.

ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" У ВІТОВСЬКОМУ РАЙОНІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Кокоша Вікторія Ігорівна

 

  1. 68.

ВІТОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЛІВА ОПОЗИЦІЯ» У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дульцева Людмила Вікторівна

 

  1. 69.

Жовтнева районна партійна організація політичної партії "НАШ КРАЙ"

Донченко Олена Віталіївна

 

  1. 70.

ЖОВТНЕВА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ   "УКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

Маламан Руслан Миколайович

 

  1. 71.

Вітовська районна партійна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ "

Амбурцев ВасильОлексійович

 

  1. 72.

ВІТОВСЬКА МІСЦЕВА (РАЙОННА У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ) ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА ЖИТТЯ"

Рушанян Арутюн Ашотович

 

  1. 73.

ВІТОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РОЗУМНА СИЛА"

Ярошенко Володимир Олександрович

 

  1. 74.

ВІТОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ"

Ботанін Андрій Леонідович

 

  1. 75.

ВІТОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОСНОВА"

Черничко Альона Анатоліївна

 

 

Громадські організації району зі статусом юридичної особи

 

п/п

Найменування громадського формування

Прізвище, ім'я, по-батькові керівника

Чисельність, чол.

1

2

3

4

  1. 1.

АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ЖОВТНЕВОГО РАЙОНУ

Давидчук Петро Іванович

 

  1. 2.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІТОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ"

Тютюнник Сергій Миколайович

 

 

  1. 3.

Жовтнева районна організація Громадської організації "Українська соціал-демократична молодь"

Донець Ніна Сергіївна

 

 

  1. 4.

СПІЛКА ВЛАСНИКІВ КОРІВ "СВІТАНОК"

Мазко Валентина Іванівна

 

  1. 5.

Дитяча організація "Спадкоємці Перемоги"

Відомості відсутні

 

 

  1. 6.

МІСЦЕВА НАУКОВО-ПРОСВІТНИЦЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ЗНАННЯ" (ЖОВТНЕВА)

Палієнко Лідія Миколаївна

 

 

  1. 7.

ЖОВТНЕВА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК

Дармопук Микола Григорович

 

 

  1. 8.

Воскресенська селищна громадська організація Українського Реєстрового Козацтва "Воскресенська козацька станиця"

Яворівська Любов Осипівна

 

 

  1. 9.

СПІЛКА ВЛАСНИКІВ КОРІВ "РАНОК"

Панченко Олександр Іванович

 

  1. 10.

СПІЛКА ГРОМАДЯН "КАЛИНОВКА"

Мельник Василь Михайлович

 

  1. 11.

Спілка громадян – співвласників майна реорганізованого КСП ім. Димитрова

Відомості відсутні

 

 

  1. 12.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІТОВСЬКА МІСЦЕВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА "КОЛОС"

Павленко Сергій Олександрович

 

 

  1. 13.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ"

Павленко Сергій Олександрович

 

 

  1. 14.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІСЦЕВИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ" ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Сливка Ольга Миколаївна

 

 

  1. 15.

ЖОВТНЕВА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "БІЙЦІВСЬКИЙ КЛУБ "ВОЛКОДАВ"

Козирєв Анатолій Анатолійович

 

  1. 16.

Рада ветеранів війни та праці

Пасніченко Людмила Іванівна

 

  1. 17.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ"

Тарко Людмила Іванівна

 

  1. 18.

ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ( ВОЇНІВ ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ)

Боднар Микола Петрович

 

  1. 19.

Жовтневий районний осередок Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

Купрейчик Віктор В’ячеславович

 

  1. 20.

ГРЕЙГІВСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МРІЯ"

Проц Олександр Михайлович

 

  1. 21.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЕРЛИНА БУГУ"

Матвійчук Вадим Васильович

 

  1. 22.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЖОВТНЕВЩИНИ"

Валієв Руслан Рашитович

 

  1. 23.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОТО ФАН КЛУБ "ЛЮБИТЕЛІ ШВИДКОСТІ"

Лагодний Андрій Павлович

 

  1. 24.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЄДНІСТЬ КОТЛЯРЕВЩИНИ"

Константинов Леонід Миколайович

 

  1. 25.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОСКРЕСЕНСЬКЕ"

Дроботун Юрій Олександрович

 

  1. 26.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІДРОДЖЕННЯ ПЕРВОМАЙЩИНИ"

Кошель Дмитро Дмитрович

 

  1. 27.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВИЙ СВІТАНОК"

Карунська Світлана Антонівна

 

  1. 28.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СОЮЗ ВОЛОНТЕРІВ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ"

Дзембуляк Володимир Петрович

 

  1. 29.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА БДЖОЛЯРІВ ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ"

Чорний Сергій Іванович

 

  1. 30.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЇ СЛУЖБ БЕЗПЕКИ І ОФІЦЕРІВ СПЕЦВІЙСЬК"

Іванов Юрій Олександрович

 

  1. 31.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛОТОС"

Куций Сергій Миколайович

 

  1. 32.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ШЛЯХ ДО ЖИТТЯ-1"

Зайцев Валентин Олександрович

 

  1. 33.

СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ "РОДИНА "

КАНІРОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

 

  1. 34.

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "СКАТІЯ"

Белевят Ігор Ярославович

 

 

  1. 35.

МИХАЙЛО-ЛАРИНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІДРОДЖЕННЯ"

Видойник Катерина Теодорівна

 

  1. 36.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СКІФ"

Спіченко Андрій Олександрович

 

  1. 37.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КІНОЛОГО-ФЕЛІНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"

Красницька Галина Дмитрівна

 

  1. 38.

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИКОЛАЇВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА"

Куріченко Сергій Іванович

 

  1. 39.

ПОЛІГОНІВСЬКА СІЛЬСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЕЛІТА"

ПЕЧЕНИЙ МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ

 

  1. 40.5

Асоціація сільських жінок та жінок-фермерів Миколаївської області

Іванова Олена Станіславівна

 

  1. 41.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖОВТНЕВА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"

Шевченко Віктор Михайлович

 

  1. 42.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СИРЕНИ ПЕРЕСАДІВКИ"

ІВАНЦОВА ІННА ГРИГОРІВНА

 

  1. 43.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДА І ДОБРОБУТ"

БУЛИКА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА

 

  1. 44.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОСВІТНІ ІНІЦІАТИВИ ВОСКРЕСЕНЩИНИ"

ЮР’ЄВА ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

 

  1. 45.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА БДЖОЛЯРІВ ПІВДНЯ"

ГРИСЬКОВ МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

 

  1. 46.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КЛУБ ЙОГИ "ГАРМОНІЯ"

ЦІОЛКОВСЬКА АЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА

 

  1. 47.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЧЕСНО ТА СПРАВЕДЛИВО"

Білоус Олена Олександрівна

 

  1. 48.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПОЛІГОНІВСЬКИЙ ВЕКТОР РОЗВИТКУ»

МІЛІНГ ТЕТЯНА ДМИТРІВНА

 

  1. 49.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗЕЛЕНОГАЙСЬКІ ІНІЦІАТИВИ»

ВЕДМЕДЕНКО ОЛЬГА ЛЕОНІДІВНА

 

  1. 50.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ КОТІВ «ФЕНІКС»

КОВАЛЕНКО НАТАЛЯ ЄВГЕНІВНА

 

  1. 51.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МИХАЙЛО-ЛАРИНСЬКЕ ДЖЕРЕЛО»

ЧЕРНОВОЛ СВІТЛАНА СТЕПАНІВНА

 

 

 

 

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ БЕЗ СТАТУСУ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

п/п

Найменування громадського формування

Прізвище, ім'я, по-батькові керівника

Чисельність, чол.

1

2

3

4

1.

 

Жовтневе районне Миколаївської області відділення Всеукраїнської громадської організації "Громадський контроль"

Мількат Михайло Володимирович

 

2.

Жовтнева районна організація Всеукраїнського об`єднання "Держава"

Маламан Микола Антонович

 

3.

Жовтневе районне відділення Миколаївської обласної молодіжної екологічної асоціації "Паросток"

Меркаленко Аліна Олександрівна

 

4.

 

Жовтнева районна організація Миколаївського обласного осередку Української Екологічної Асоціації "Зелений світ"

Петрик Олександр Степанович

 

5.

 

Жовтнева районна організація Миколаївського обласного відділення Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Союз молоді регіонів України"

Печериця В'ячеслав Вікторович

 

6.

 

Місцевий осередок Товариства меліораторів та водогосподарників Миколаївської області трудового колективуЖовтневого управління водного господарства

Хайчевський Михайло Михайлович

 

 

Жовтневий районний осередок Всеукраїнської громадської організації "АНТИКРИМІНАЛЬНИЙ ВИБІР"

Кучеренко Валерій Григорович

 

8.

Громадська організація «Рада виборців"

Відомості відсутні

 

9.

Громадська організація "Миколаївський обласний клуб виноградарів-аматорів "Виноград Прибужжя"

Давидович Юрій Зіновійович

 

 

Перелік організацій роботодавців Вітовського району станом на 01.12.2019

№ п/п

Найменування громадського формування

Дата реєстрації  

Місцезнаходження

ПІБ керівника

  1. 52.

ЖОВТНЕВА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ-СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

20.08.2015

57233, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ВІТОВСЬКИЙ район, село ЗАСІЛЛЯ, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 10

Саділенко   Олексій Олексійович

 

 

19. Релігійні конфесії

 

№ з/п

Назва

Місце розташування

1.

УПЦ Миколаївсько-Херсонської єпархії Київського Патріархату

Воскресенська селищна рада

Свято-Покровська парафія УПЦ Московського Патріархату

Християни віри євангельської – п’ятидесятники

Релігійна громада “Свідки Ієгови”

2.

УПЦ Московського Патріархату Святителя Миколая

Білозірська сільська рада

3.

УПЦ Московського Патріархату

Галицинівська сільська рада

Християни віри євангельської – п’ятидесятники

4.

УПЦ Київського Патріархату

Грейгівська сільська рада

Червонянська УПЦ Московського Патріархату

Воровська УПЦ Київського Патріархату

Євангельські християни – баптисти

5.

УПЦ Різдва Пресвятої Богородиці

с.Калинівка

Церква Християн Віри Євангельської “Свята Трійця”

6.

УПЦ Преображення Московського Патріархату

с.Лимани

Помісна церква християн «Світло миру»

 

Лупаревська УПЦ Московського Патріархату

с.Лимани

7.

УПЦ Київського Патріархату св. Трійці

М.-Ларинська сільська рада

8.

Свято-Микольський храм УПЦ Московського Патріархату

М-Погорілівська сільська рада

9.

Релігійна громада УПЦ Московського Патріархату

Новомиколаївська сільська рада

Чоловічий монастир рівноапастольних святих Костянтина і Єлени

10.

УПЦ Святого Михайла Миколаївської єпархії

УПЦ Московського Патріархату

с.Пересадівка

 

11.

УПЦ Московського Патріархату св. Петра і Павла

с.Прибузьке

12.

УПЦ Московського Патріархату парафія апостолів Петра і Павла

Первомайська селищна рада

УПЦ Московського Патріархату Свято-Вознесенський прихід Миколаєво-Вознесенського єпархіального управління

Новоселівська УПЦ Московського Патріархату

13.

УПЦ Київського Патріархату Різдва Пресвятої Богородиці

с.Полігон

14.

Комсомольська УПЦ Київського Патріархату святого Юрія Переможця

Партизанська сільська рада

Партизанська УПЦ Московського Патріархату

15.

УПЦ Київського Патріархату

с.Котлярево

Новоруська УПЦ Київського Патріархату

Шевченківська УПЦ Київського Патріархату

16.

Коларівська УПЦ Московського Патріархату

Коларівська сільська рада

Капустянська УПЦ Московського Патріархату Віри, Надії, Любові

17.

Миколаївська УПЦ Московського Патріархату

Миколаївська сільська рада

Євангельські християни – баптисти

18.

Українківська УПЦ Московського Патріархату

с. Українківка

Українківська УПЦ Київського Патріархату святого Володимира

19.

УПЦ Московського Патріархату

с.Зелений Гай

Українська автокефальна православна церква

20.

Шевченківська УПЦ Московського Патріархату

Шевченківська сільська рада

Новогригорівська УПЦ Московського Патріархату

Зорянська УПЦ Київського Патріархату

Лучівська УПЦ Московського Патріархату

Шевченківська УГКЦ

 

21.

Мирнівська УПЦ Київського Патріархату

с.Мирне

 

 

20. Засоби масової інформації:

Договір на висвітлення діяльності Вітовської районної державної адміністрації укладений з «Вітовськими Вістями»

 

 

21. Представництво району в обласній раді:

 

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата обласної ради

Назва політичної партії (блоку) від якої обрано депутата

Телефон (робочі, мобільні)

1.

Москаленко Вікторія Вікторівна

Блок Петра Порошенка

0505753055

2.

Іванова Надія Валеріївна

Блок Петра Порошенка

0679973937

3.

Ясинський Олександр Миколайович

Опозиційний блок

0633769530

 

 

 

Опубліковано: Понеділок, 23 березня 2020