СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНЬ

20143708
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цього місяця
Попереднього
Загалом
2686
10683
54189
13369
333161
20143708

Ваша ІР адреса: 172.20.0.4
2023-12-02 05:15

м. Миколаїв

У Миколаєві готуються до реалізації проєкту реконструкції водогону Друк E-mail

 

Масштабний проєкт реконструкції водогону дозволить забезпечити населення стабільним водопостачанням та зекономить місту кошти й ресурси на утриманні водопровідних систем.  

Проєкт масштабний – по всьому місту планують замінити 12 ділянок водогону. Це труби діаметром від 500 мм до 1000 мм. Фінансує проєкт держава, розповів генеральний директор комунального підприємства «Миколаївводоканал» Борис Дуденко в ефірі ТРК «Март», повідомляє Миколаївська міськрада.

«Це майже всі основні артерії міста. Будуть замінені дуже серйозні ділянки: від очисних споруд до третього підйому, від вул. Садової до вул. Архітектора Старова, також велика ділянка по проспекту Центральному. Були визначені саме ті водогони, які найбільше дошкуляють і при аваріях на яких доводиться надовго відключати від водопостачання  велику частину міста», – сказав Борис Дуденко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ситуація ускладнилася: мер Миколаєва пояснив, чому найближчим часом питна вода не потече з кранів містян

Також до проєкту включена реконструкція дюкера, який пролягає під річкою Інгул і сполучає мікрорайони Соляні та Північний із центром міста.

«Це той проблемний дюкер, який є аварійний, ми довгий час намагалися його реконструювати, але нам заважали різні обставини. Найбільша з них – це відсутність коштів. На сьогодні, коли держава фінансує дані проєкти, ми повинні цим скористатися та замінити дюкер для того, щоб при аварії мікрорайони Соляні та Північний не залишилися повністю без водопостачання», – пояснив гендиректор «Миколаївводоканалу».

Права замовника передані обласній військовій адміністрації. На сьогодні вже пройдені всі експертизи, проєкти створені та розміщені на «Прозоро». Роботи розпочнуть після того, як буде обраний підрядник.

«Наша основна задача залишається в тому, щоб при реконструкції було якнайменше відключень і якнайменше людей потерпали від відсутності водопостачання», – підсумував Борис Дуденко.

На головній світлині: у квітні 2022 року російською ракетою було перебито водогін, який забезпечував Миколаїв питною водою. Фото: Korabelov.info

Джерело: https://grivna.ua/podii/u-mikolaevi-gotuyutsya-do-realizaciyi-proektu-rekonstrukciyi-vodogonu

Опубліковано: П'ятниця, 01 вересня 2023