СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНЬ

17858852
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цього місяця
Попереднього
Загалом
12562
13016
74548
39310
358132
17858852

Ваша ІР адреса: 172.20.0.2
2023-06-03 17:17

Календар

Липень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

ЗМІ

Не втрачай час в карантині - вчись!!! Друк E-mail

 

Brand Father

 

Курс про розвиток і ведення бренду від засновника Fedoriv Agency Андрія Федоріва тепер у вільному доступі. Раніше прослухати Brand Father можна було лише на офлайн-подіях або купити онлайн за 200 доларів. Курс буде корисним для підприємців, маркетологів, стартаперів і студентів.

Brand Father – один из самых востребованных курсов по развитию и ведению бренда. Он был подготовлен Андреем Федоривым в 2016 году и прослушать его можно было только на оффлайн мероприятиях.

В 2018 году курс дал начало проекту Суперлюди и был доступен онлайн по цене от $200. 1,5 года спустя, после официального снятия с продаж, Андрей дарит вам этот курс на YouTube. На волне глобального кризиса, когда страна закрыта на карантин и все вынуждены сидеть по домам, сложно сохранять решимость духа и мотивацию к свершениям.

Самое время зарядиться энергией успешного предпринимателя и начать продумывать план действий на этот год.

Курс нацелен на предпринимателей, маркетологов, стартаперов и студентов.

В первом выпуске Андрей даст ответы на вопросы: Что такое бренд? Кто ответственный за бренд бизнеса? Как кризис может помочь? Новые серии в эфире каждый будний день в 17:00 на протяжении 14 рабочих дней.

CREATE WHATEVER

Приятного просмотра! Все инсайты в новом FEDORIV VLOG.

По любым вопросам пишите на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ И УЗНАВАЙТЕ ПЕРВЫМИ О НАШИХ НОВОСТЯХ ЗДЕСЬ: Instagram — https://www.instagram.com/fedoriv.group/ Instagram Andriy Fedoriv — https://www.instagram.com/andriyfedoriv/ Telegram — https://t.me/fedorivgroup

 

 

«Просування і заробіток на YouTube»

 

Засновник агенції з просування в YouTube Андрій Шатирко виклав у вільний доступ свій курс за 580 доларів.

До нього партнери додали свої платні модулі про створення онлайн-школи, просування в Tik Tok, Instagram, Telegram, про персональний бренд, самодисципліну, блогерство у доступ». У курсі 34 уроки, 31 запрошений спікер і 41 година контенту.

Чем заняться в период карантина?

Курс "Продвижение и заработок на YouTube" + база знаний SHATYRKO ACADEMY

по цене 0.00$

34 урока

31 приглашенный спікер

41 час! контента

https://shatyrko.com/forpeople?fbclid=IwAR3I5Vhf_lwfUe9B7Zmqcg-8hWU43KCtFHyHHHpCFSY6b_wEUxIn5TpdN2Y

 

Детальніше: Не втрачай час в карантині - вчись!!!

Опубліковано: П'ятниця, 20 березня 2020, 13:24
EducationUA 2019-2020 Друк E-mail

EducationUA – соціальний проект, який дає можливість молодим людям проявити себе і поборотися на конкурсній основі за фінансування навчання. Умови конкурсу передбачають визначення трьох переможців: перше місце – сертифікат на суму 20 тисяч гривень, друге та третє місця – відповідні грамоти та заохочувальні призи.

Організаторами та спонсорами проекту виступили компанії SMMdriver, AutoFrom, Karno Energy і LadySpace. Головна мета даної соціальної програми – продемонструвати студентам на конкретному прикладі, що при бажанні вони можуть почати забезпечувати себе фінансово ще до моменту отримання диплому ВНЗ.

 

Етапи проведення конкурсу:

Написання аналітичної статті і її відправка на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Заповнення реєстраційної заявки на сайті організаторів до 8 березня 2020 року.

Проведення аналізу і оцінки усіх робіт з 9 по 11 березня 2020 року.

15 березня 2020 року у місті Київ відбудеться контрольна презентація та захист робіт.

Визначення трьох переможців і оголошення результатів конкурсу.

 

Хто може приймати участь?

Студенти, які бажають прийняти участь у конкурсі EducationUA, повинні відповідати наступним вимогам:

Бути громадянами України

Навчатися у будь-якому українському ВУЗі (факультет і спеціальність значення не мають)

Перебувати на контрактній/бюджетній основі

Також заявки на участь у проекті можуть подавати учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл та ліцеїв.

УВАГА: участь у конкурсі є повністю безкоштовною і не передбачає ніяких додаткових платежів.

 

Тема роботи

Перед учасниками конкурсу поставлена задача – написати аналітичну статтю об’ємом від 2000 до 3000 символів на тему: «Соціальні мережі для бізнесу – яку платформу обрати?».

Важливою є унікальність тексту, так як в процесі перевірки буде застосовуватися сервіс антиплагіат. Статтю необхідно оформити у вигляді документу Word чи Google Docs.

 

Терміни

Прийом конкурсних робіт триватиме до 8 березня 2020 року. В період з 9 по 11 березня члени журі проведуть аналіз та оцінку робіт кандидатів. 15 березня 2020 року усі учасники проекту будуть запрошені до міста Київ для контрольної презентації та захисту статей, за результатами яких і буде визначено 3-х переможців.

 

Детальніше: EducationUA 2019-2020

Опубліковано: Четвер, 12 грудня 2019, 17:12
31 жовтня стартує новий онлайн-курс про децентралізацію Друк E-mail

Безкоштовний онлайн-курс «Децентралізація: від патерналізму до відповідального розвитку» стартує 31 жовтня. На чому акцентує увагу цей курс, чим він відрізняється від першого та для кого буде особливо корисним – під час презентації розповіли автор курсу, директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук та співзасновниця платформи освітніх курсів Prometheus Вікторія Примаченко.

Вікторія Примаченко зазначила, що перший курс «Децентралізація в Україні – теорія та практика» залучив до навчання більше 7500 людей. «Для такого тематичного курсу – це велика кількість людей. Курс непростий, дуже насичений. Він цінний, тож цю тему варто продовжувати», – зазначила співзасновниця платформи освітніх курсів Prometheus Вікторія Примаченко.

Новий курс є логічним продовженням спільної роботи, започаткованої ще два роки тому. У 2017 році Український кризовий медіа-центр ініціював створення навчального курсу про реформу місцевого самоврядування у рамках програми USAID DOBRE. «Децентралізація: від патерналізму до відповідального розвитку» – це новий курс на тему організації місцевого самоврядування, який розповідає про поєднання теорії з практикою, реальні історії інноваційних рішень, що з’явились в різних територіальних громадах в процесі реформи.

У двох курсах подібна лише одна лекція – про перебіг децентралізації, головні досягнення. Далі автор подає простий і логічний алгоритм: що треба робити, пояснює, які органи сьогодні реалізують повноваження і які особливості їхньої діяльності в умовах децентралізованої України.

Детальніше: 31 жовтня стартує новий онлайн-курс про децентралізацію

Опубліковано: Вівторок, 29 жовтня 2019, 15:31
Миколаївщина зайняла перше місце в Україні по залученню незайнятого населення на службу за контрактом Друк E-mail

У понеділок, 29 жовтня, в обласному центрі зайнятості спільно з Миколаївською облдержадміністрацією, обласною службою зайнятості, обласним військовим комісаріатом та військовими частинами проведено інформаційно-просвітницький захід з орієнтації на службу за контрактом. Відзначено, що завдяки постійній роботі та об’єднанню загальних зусиль всіх зацікавлених сторін за результатами 8 місяців 2018 року Миколаївщина зайняла перше рейтингове місце в Україні по залученню незайнятого населення на службу за контрактом серед осіб, які брали участь в АТО.

Від імені голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка учасників заходу привітав перший заступник голови ОДА В’ячеслав Бонь. «Хочу наголосити на важливості проведення подібних заходів, бо як ми бачимо, на жаль, Росія не припиняє агресію, і на жаль, майже кожного дня на сході України в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил відбуваються обстріли. Тому всі ми розуміємо, що поки ворог не покинув тимчасово окуповані території і поки його збройні сили стоять біля наших кордонів, ми повинні робити все, щоб зміцнювати нашу армію. І для цього вже багато зроблено. Всі ми пам’ятаємо армію зразка 2014 року і всі ми бачимо, якою потужною стала вона сьогодні. Значні зусилля докладає для цього Президент України Петро Порошенко за підтримки Уряду, органів місцевого самоврядування, наших волонтерів і всіх небайдужих громадян та патріотів України. Вагомі кроки в цьому напрямку робить й Миколаївської ОДА на чолі з головою Олексієм Савченком. Користуючись нагодою, черговий раз висловлюю слова подяки нашим військовим, які служать чи вже відслужили у Збройних силах України», - сказав В’ячеслав Бонь.

Детальніше: Миколаївщина зайняла перше місце в Україні по залученню незайнятого населення на службу за...

Опубліковано: Понеділок, 05 листопада 2018, 14:17
Відбулося засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 року Друк E-mail

У четвер, 19 липня, в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи за участі керівників районів,sezon представників енергетичних підприємств відбулось засідання обласного штабу з підготовки до  опалювального сезону 2018/2019 року.

За наданою в ході засідання інформацією, на сьогодні в Миколаївській області до прийдешнього опалювального сезону підготовлено 58% житлових будинків (в т.ч. комунальної власності, ОСББ, ЖБК тощо); 74% загальноосвітніх шкіл, 71% дошкільних навчальних закладів та лікарень; 61% котелень.

В ході засідання Валентин Гайдаржи звернув увагу учасників наради на ряді заходів, які мають бути вжиті до початку опалювального сезону. Окрему увагу заступник голови ОДА звернув на підготовку загальноосвітніх шкіл області.

Детальніше: Відбулося засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 року

Опубліковано: Четвер, 19 липня 2018, 15:29
Обласна станція переливання крові оновила обладнання: ефективність роботи медикам і комфорт донорам Друк E-mail

donoramНещодавно обласна станція переливання крові придбала два нових крісла для донорів та цифровий міксер для забору крові, призначений для контролю і моніторингу забору крові. Загальна вартість нового обладнання становить близько 150 тисяч гривень, а його придбання стало можливим завдяки благодійній допомозі небайдужих людей і організацій.

Донори цілком заслужено завжди та повсюди користувались особливою пошаною та повагою у суспільстві. Здаючи свою кров, ці люди рятують чиєсь життя, допомагають вилікуватися тяжкохворим.

Нове обладнання дозволить зробити роботу обласної станції крові більш ефективною, та поліпшить умови для донорів.

На сьогодні у закладі є нагальна потреба у придбанні апарату для тромбоцитоферезу та витратних матеріалів для нього.

Нагадаємо, що донором може бути кожна здорова людина у віці від 18 років. Не допускаються до здачі крові лише особи, які страждають на гострі та хронічні захворювання, а також ті, які стоять на обліку по СНІДу, гепатитам та сифілісу. Донори, які здали кров безоплатно у кількості 40 раз, а плазму у кількості 60 раз, стають Почесними донорами України. Ці люди мають пільги згідно Закону України «Про донорство крові та її компонентів».

Детальніше: Обласна станція переливання крові оновила обладнання: ефективність роботи медикам і комфорт донорам

Опубліковано: Четвер, 19 липня 2018, 10:35
Дослідження медіаситуації Миколаївської області Друк E-mail

Розвиток медіа в Миколаївській області, як і раніше, припадає лише на інтернет-ЗМІ — тільки цього виду медіа в регіоні більшає, та тільки в цих засобах масової інформації можна спостерігати якусь динаміку.

Сьогодні в Миколаєві активно працюють більше двадцяти інтернет-видань. Звісно, далеко не всі вони мають вагу, але все одно присутні в регіональному медіапросторі. З найпопулярніших слід назвати «Преступности.НЕТ», «НикВести», «Корабелов.інфо», «Новости-N», «NikLife», «Мой город» та інші. Інтернет-видання переходять на відеоформат («НикВести», «Преступности.НЕТ»), впроваджують нові проекти та рубрики.

У 2016 році в Миколаєві з’явились нові інтернет-видання — це «Новостной Николаев» екс-кандидата в голови Миколаївської облдержадміністрації Артема Ващиленка, «НовостNik», бенефіціар якого поки що невідомий, та сайт «Свідок.інфо», який створив як власний стар-ап екс-кореспондент інтернет-видання «Новости-N» Андрій Прокопенко.

В області продовжують діяти регіональні та районні друковані газети, хоча одна зі стабільно працюючих газет поки що з невідомих причин перестала друкуватись — мова про газету «Наш город Николаев». В обласному центрі продовжують видаватись 7 газет.

Особливістю медіпростору Миколаєва завжди було те, що тут працює лише одна місцева радіостанція (радіо «Миколаїв» філії НТКУ) та всього п’ять телеканалів.

У Миколаєві майже немає ЗМІ, які публікують інформацію українською мовою. Лише два незначних за рейтингом інтернет-видання пишуть українською мовою та здебільшого українською виходять програми на ТБ. Газети та інтернет-ЗМІ у своїй більшості російськомовні.

Детальніше: Дослідження медіаситуації Миколаївської області

Опубліковано: Середа, 18 липня 2018, 15:11
Цьогоріч Новий освітній простір буде створено в 10 закладах загальної середньої освіти Миколаївщини Друк E-mail

education

Розбудова Нової української школи стане стартапом для кожної дитини, адже Нову українську школу створює вся українська спільнота в рамках широкого суспільного діалогу. Головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Савченком 2018 рік в області проголошено – Роком освіти та інклюзивного навчання. Цього року буде створено Новий освітній простір в 10 закладах загальної середньої освіти Миколаївської області, це школи, які у подальшому слугуватимуть зразком, дієвою моделлю для інших закладів освіти Миколаївщини.

«Сьогодні Україна створює свою парадигмально нову, методологічно оригінальну модель освіти нового тисячоліття. Миколаївщина упевнено йде до якісних змін у системі освіти. Створення нового освітнього простору має забезпечити доступність та комфортність сучасних умов навчання, розвитку та спілкування учасників навчального процесу, а саме – збагачений освітній простір життєтворчості – для актуалізації і подальшого розвитку кожної дитини», - коментує заступник голови Миколаївської ОДА Євген Шевченко.

Детальніше: Цьогоріч Новий освітній простір буде створено в 10 закладах загальної середньої освіти Миколаївщини

Опубліковано: Понеділок, 16 липня 2018, 16:01
Оптова торгівля області у 2016 році Друк E-mail

Головним управлінням статистики узагальнені підсумки діяльності сектору оптової торгівлі Миколаївської області у 2016р. Упродовж минулого року підприємствами регіону реалізовано товарів оптом на 30,8 млрд.грн.

Основною складовою формування оптового товарообороту, як і в попередні роки, були непродовольчі товари, частка яких становила 90,9%, а обсяг продажу – 28 млрд.грн.

У торгівлі непродовольчими товарами переважали (58,2%) обсяги реалізації зернових культур, насіння соняшника, гірчиці, ріпаку і кользи – понад 16 млрд.грн.

У продовольчих товарів, яких продано на 2,8 млрд.грн, найбільш активно здійснювалася торгівля шоколадом та виробами кондитерськими цукровими; кавою; пивом; продуктами молочними, маслом, сирами; олією та жирами харчовими; м'ясом та м'ясними продуктами.

В оптовій торгівлі області продовжує переважати продукція українських виробників – 88,2%, зокрема, частка вітчизняних продовольчих товарів склала 91,1%, непродовольчих – 87,9%.

Опубліковано: Четвер, 18 травня 2017, 16:42
Розповсюдження тютюнопаління серед населення Друк E-mail

Тютюнопаління – найпоширеніша у світі шкідлива звичка. Залежність від тютюну внесено до Міжнародної класифікації хвороб. За даними опитування, проведеного у жовтні 2016 року Головним управлінням статистики, 21,9% населення Миколаївщини у віці 12 років і старшому курить. Третина з них мають цю шкідливу звичку вже понад 20 років.

Серед усіх мешканців області, які палять, 40,6% у середньому за добу викурює від 6 до 10 сигарет, кожний третій – від 16 до 20, кожний восьмий – від 11 до 15, кожний десятий – від 1 до 5.

Пересічне домогосподарство у 2016 році на придбання тютюнових виробів у середньому за місяць витрачало 2,4% (125 грн) усіх грошових витрат. 

Опубліковано: Середа, 17 травня 2017, 16:40