СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНЬ

6075202
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цього місяця
Попереднього
Загалом
1992
2330
6863
57194
139610
6075202

Ваша ІР адреса: 3.81.73.233
2019-07-17 11:10

Первомайський район

Відділом культури та туризму Первомайської райдержадміністрації були проведені наступні заходи Друк E-mail

 

Відділом культури та туризму Первомайської райдержадміністрації були проведені наступні заходи:

  • День повітряних та збройних сил України „Служу народу України";
  • День Державного службовця „Жити - Україні служити";
  • День прапора „Наш стяг у золоті й блакиті";
  • До 20 - річчя незалежності України „З Україною в серці";
  • День Партизанської слави та 70 - річчя Партизанського руху в Україні в період ВВв 1941-1945рр. „Ніхто не забутий на попіл ні хто не згорів" ;
  • До Всесвітнього дня туризму проведена Всеукраїнської міні-спартакіади серед людей з обмеженими можливостями „Бузькі пороги" на території Мигіївської с/р;
    • Всеукраїнський день бібліотек.

До кожного заходу та свята були підготовлені тематично направлені концерти художньої самодіяльності району та виступи народного вокального ансамблю „Степовичка" та „Краяни" районним будинком культури.

Центральною бібліотечною системою району проведені тематичні виставки : „Вічний біль", „Варварство XX століття", „Згадаймо ті трагічні дні".

В Первомайському районі 29 вересня 2011 року на території Лисогірської сільської ради, за участі керівництва району, представників місцевої влади, вчителів, учнів та жителів с. Лиса Гора відбувся мітинг та покладання квітів до пам'ятного знаку жертвам Голокосту. Пам'ять жертв голокосту та нацистських переслідувань вшанували хвилиною мовчання.

В населених пунктах Первомайського району проводились панахиди по жертвам трагедії Бабиного Яру, проводилась Всеукраїнська хвилина мовчання, на адміністративних будівлях були приспущені Державні Прапори та обмежені проведення розважальних заходів.

В навчальних закладах, закладах культури, проводились тематичні уроки, лекції, бесіди, виставки, експозиції, інші заходи, присвячені трагічним подіям Голокосту та нацистських переслідувань.

Центральна районна бібліотека (доросла та дитяча) та філії бібліотек такі, як Мигіївська, Кам'яномостівська, Лисогірська дитяча 06.10.2011 року прийняли комп'ютерне обладнання відповідно до встановленого програмою графіка та зобов'язань фіналістів другого раунду конкурсу „Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету".

Опубліковано: Четвер, 06 жовтня 2011, 22:00