СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНЬ

20143113
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цього місяця
Попереднього
Загалом
2091
10683
53594
12774
333161
20143113

Ваша ІР адреса: 172.20.0.4
2023-12-02 04:21

Культура

Березнегуватська ЦБС І квртал 2012 року Друк E-mail

У лютому Березнегуватська ЦБС стала переможцем основного раунду конкурсних проектів в рамках програми «Бібліоміст» - «Організація нових бібліотечних послуг із використанням вільного доступу до Інтернет» (переможці: центральна районна бібліотека, районна бібліотека для дітей, бібліотеки філії: Висунська, Любомирівська, Новосевастопольська та Новоукраїнська).

Проведено заходи:

- 27.01. В ЦРБ відбулася зустріч місцевих поетів (смт Березнегувате, с.Калуга, с.Новоукраїнка)

Звучав «Гімн с.Калуги» - автор Гаврилова М.В., почули зворушливі поетичні твори про рідне село Калуга Татарчук Н.П. Естафету підхопили березнегуватські поети зі своєю улюбленою темою «Рідний край»: Клеветенко В.П., Тополь Л.Г., Блюм І.Д.

На завершення зустрічі звучали гуморески загальної улюблениці Антоніни Якубенко.

ЦРБ випустила поетичну збірку новоукраїнської поетеси Іваніва Л.І. «Життя мого картина», яку урочисто вручили її авторові.

  • Проведено захід спільно з районним народним історичним краєзнавчим музеєм «Тихо падає пам'ять до ніг» (до дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів).
  • В лютому місяці ЦРБ прийняла участь у конкурсі «Бібліотека+читач+любов» (в рамках програми «Бібліоміст». Створено відеоролик).
  • 20.02. У с.Висунськ відбулася знаменна подія - тут освячено купол і хрест храму, який є унікальною історичною пам’яткою.
  • 24.02. В ЦРБ проведено літературно-музичне свято до 140-річчя від дня народження Л.Українки «Того великого вогню і смерть не погасить».
  • 27.02. В м.Южноукраїнську відбувся перший відкритий чемпіонат області з японської боротьби сумо. Команда смт.Березнегувате в загальнокомандному заліку зайняла ІІІ місце.
  • 18.03. В с.Новоукраїнка відбулося святкування Масляної.
  • 21.03. Відбувся зональний конкурс «Музичні перлини» в м.Снігурівка. В конкурсі брали участь учні Березнегуватської дитячої музичної школи. За підсумками конкурсу Березнегуватська ДМШ визнана однією з кращих.
  • 24.03. В районному будинку культури відбулося урочисте свято, присвячене Всеукраїнському дню працівників культури і аматорів народного мистецтва.
  • 25.03. В ЦРБ відбулося спільне засідання любительських об’єднань за інтересами «Золотий вік» та «Проба пера» (місцеві поети) присвячене дню поезії «Чарівне слово поезії».
  • Березень. В районній бібліотеці для дітей оформлено виставку малюнків учня 7 класу Любомирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Богдана Висоцького - дипломанта обласного конкурсу «З книгою в майбутнє» в рамках проекту дитячого малюнка і плакату «Велике читання»; учасника Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Культурна спадщина України очима дітей».

Директор ЦБС  Скриль В.М.

Опубліковано: Середа, 18 квітня 2012, 12:35