22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

м. Миколаїв

Спортивні здобутки миколаївців Друк E-mail

sportmykЗ 3 по 9 липня у Варшаві (Польща) проходив етап кубку світу з фехтування на візках. За представництвом країн та спортсменів його можна прирівняти до чемпіонату світу: 256 спортсменів із 33 країн. Наразі в скарбничці національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках у особистих змаганнях 10 високих нагород, серед яких - 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових. Миколаївська фехтувальниця, майстер спорту міжнародного класу Тетяна Позняк (тренери Яновський Г.Е. - ЗТУ та Дорошин О.С.- ЗТУ) виборола золоту нагороду у жіночій шпазі в категорії В та бронзову виногороду Тетяна здобула у особистих змагання у шаблі.

У Пулє (Хорватія) відбувся чемпіонат Європи з баскетболу серед ветеранів Змагання провели під егідою Європейської асоціації ветеранів баскетболу (ESBA). Україну представляли чотири жіночі команди і шість чоловічих. П'ять гравців миколаївського клубу «Аміко» стали чемпіонами: Юрій Лакошко - в збірної України 55+; Володимир Гамов - в 65+, він же став MVP в цій віковій категорії; Борис Гоцуляк, Микола Дробицько і Яків Култигін - в 70+.

У Дніпрі відбувся чемпіонат України з академічного веслування. Миколаївські спортсмени були в числі призерів майже у всіх номерах програми. Оксана Буряк завоювала золоті медалі в двійці парній і четвірці парній, Оксана Голуб - в двійці орної і в вісімці, Олександр Сидорук і Сергій Євдокимов - у вісімці. Антон Холязніков став срібним призером у двійці орної і в вісімці. У четвірці орної у чоловіків «срібло» у Романа Скорого і Павла Дощенко, «бронза» у Олександра Вкапква, Владислава Шмальдія і В'ячеслава Суглоба, у жінок в срібному екіпажі веслування Ілона Романеско і Світлана Спірюхова. У четвірці парній «бронза» у Романа Кириловського, Володимира Дзюбинський і Дмитра Галя. В одиночці третім фінішував Антон Бондаренко. У жіночій вісімці «срібло» завоювала Анета Івасюк, «бронзу» - Анастасія Данилик, Інна Малишко і Христина Брутска, в чоловічій вісімці «бронза» у Олександра Піддубного, Романа Скорого, Павла Дощенко і Дениса Дзюбинський. Є нагороди і у миколаївських легковаговиків. У одиночках перемогли Анна Димова і Дмитро Галян, другою фінішувала Ольга Щербина, третім - Микола Новиковський. В двійці орної чемпіонками стали Анастасія Валуєва і Оксана Бойко. В двійці парній «срібло» у Юлії Коваленко і Анни Димовий, «бронза» у Романа Кириловського і Володимира Дзюбинський. Ксенія Сердюк завоювала срібну медаль в четвірці парній.

У Любліні відбувся чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з порушенням слуху. Миколаївський плавець Віктор Конкін завоював дві срібні медалі в складі збірної України - в естафетах 4х100 метрів комплексним плаванням і 4x100 метрів вільним стилем.

Крім того, він посів шосте місце на дистанції 50 метрів вільним стилем і восьме - на 50 метрів батерфляєм. У медальному заліку збірна України посіла друге місце з 25 нагородами (7 золотих, 10 срібних і 8 бронзових).

У Хмельницькому відбувся кубок України з вільної боротьби. У ваговій категорії до 97 кг бронзовим призером став вихованець Миколаївської ДЮСШ №7 та ДЮСШ паралімпійського резерву Віктор Антипенко. «Золото» у киянина Андрія Власова.

У Кам'янець-Подільському відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед студентів. У миколаївських штангістів три медалі. «Золото» у Владислава Бесараба (до 85 кг), «срібло» у Ірини Панасенко (до 53 кг), «бронза» у Максима Березнюка (до 94 кг).

У Варшаві (Польща) відбувся етап кубка світу з фехтування серед спортсменів з інвалідністю. За нагороди боролися 256 учасників з 33 країн.

Миколаївська фехтувальниця Тетяна Позняк з регіонального центру «Інваспорт» завоювала дві медалі: «золото» в шпазі та «бронзу» в шаблі. Всього у збірної України десять нагород: три золоті, дві срібні та п'ять бронзових.

Опубліковано: Четвер, 12 липня 2018