Про регіон
Оптова торгівля області за січень–вересень 2012 року |
![]() |
Головним управлінням статистики узагальнені підсумки діяльності сектору оптової торгівлі Миколаївської області у січні–вересні 2012р. Всього за 9 місяців 2012р. підприємствами регіону реалізовано товарів оптом на 10776,8млн.грн. (на 11845,1млн.грн. у відповідному періоді минулого року).
Основним джерелом формування оптового товарообороту, як і в попередні роки, булинепродовольчі товари, частка яких становила більше 83%, а обсяг продажу – 8969,5млн.грн.
В торгівлі непродовольчими товарами виділялися обсяги реалізації зернових культур – 4302,8 млн.грн. (48% загального обсягу реалізації непродовольчих товарів); насіння гірчиці, ріпаку і кользи, кунжуту, cоняшника – 662,6 млн.грн. (7,4%); енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти– 611млн.грн. (6,8%).
З продовольчих товарів, яких було продано на 1807,3 млн.грн., найбільш активно велась торгівля пивом, шоколадом та виробами кондитерськими цукровими, продуктами молочними, маслом та сиром, м'ясом та м'ясними продуктами, кавою, водами мінеральними та напоями безалкогольними й соками фруктовими та овочевими, оліями рослинними, сумарна питома вага яких в обороті продовольчих товарів становила 61,1%.
Продукція українських виробників продовжує переважати в оптовій торгівлі підприємств області – 85%. Зокрема, частка вітчизняних продовольчих товарів склала 73%, непродовольчих – 88%.