Про регіон

Державний архів Миколаївської області у І кварталі 2012 року Друк

 

16 лютогона обласному радіо вийшла радіопередача «До 105-річчя з дня заснування Миколаївського товариства «Просвіта»;

13-14 березнявідбулось підсумкове засідання колегії держархіву області, за участю заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації  Рукоманова В.М., начальників архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, керівників трудових архівів. В рамках колегії пройшов семінар-навчання для начальників архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, керівників трудових архівів.

Протягом І кварталу з метою популяризації документів Національного архівного фонду України та забезпечення публічності, відповідно до плану оргроботи держархіву на 2012 рік на власному офіційному веб-сайті було опубліковано та оприлюднено:

12 січня документальну виставку «До 70-річчя створення підпільної комсомольської організації «Партизанська іскра» у с. Кримка Первомайського району».

Опубліковано: П'ятниця, 20 квітня 2012